Mobilní telefony a příslušenství

(záznamy 151/175 z 1203)  strana 7 / 49

Chytré, tlačítkové, odolné, skládací i seniorské mobilní telefony patří k životu každého. Neváhejte si pořídit nový mobilní telefon anebo ten stávající vylepšete příslušenstvím, jako může být tvrzené sklo, fólie na displej, obal, pouzdro nebo sluchátka.
David Dohnal T-Servis

David Dohnal T-Servis

Opravy elektroniky - PC, notebooky, mobily apod. Výměna displejů. Opravy veškeré elektroniky. Správa PC.

Petr Latoň

Petr Latoň

Prodej příslušenství pro mobilní telefony: - kapesní počítače - nabíječky, baterie, hands free - pouzdra, flip, kožené, wallet - ochranné fólie, tvrzená skla - adaptéry zásuvek

APP VISION Veronika Lutonská

APP VISION Veronika Lutonská

Služby: - mobilní aplikace - vizitka vaší firmy - registrace na App Store nebo Google play - koncept jak na iOS tak i Android platformu - 1 měsíc zdarma feedback na mobilní aplikaci.

MOBIL SERVIS Zdeněk Brada

MOBIL SERVIS Zdeněk Brada

Internetový obchod, eshop, e-shop. Servis, opravy, maloobchod, prodej, bazar, výkup, odblokování: -mobilní telefony. Služby: -přehrávání firmware. Prodej, maloobchod: -příslušenství pro mobilní telefony.

Libor Jařab J+M výpočetní technika

Libor Jařab J+M výpočetní technika

Maloobchod, prodej, E-shop: - móda, módní zboží - boty Crocs - kabelky - doplňky - veškerá výpočetní a kancelářská technika: - počítače - notebooky - monitory - tiskárny - kamerové systémy - elektro - audio-video - domácí elektro - kuchyňské spotřebiče - péče o miminko - televize - ...

Pront Mobil

Pront Mobil

Odborný a profesionální servis mobilních telefonů, tabletů, PC a notebooků Ostrava-Mariánské Hory

ZUMA elektro s.r.o.

ZUMA elektro s.r.o.

Obchodný dom na internete, e-shop: - domáce spotrebiče - PC, notebooky, tablety - výpočtová technika - foto, video - mobilné telefóny - hračky - náradie - auto - moto - elektroinštalačný materiál a svietidlá - kozmetika - sperky

Zdeněk Pivoňka

Zdeněk Pivoňka

Elektromontážní a elektroinstalační práce, montáže a rekonstrukce, drobné opravy a výměny elektrických spotřebičů, revize, hromosvody, domácí telefony.

DELCOM Ing.Jan Šrubař

DELCOM Ing.Jan Šrubař

Prodej: - spotřební, kancelářská a měřící elektronika - počítače - mobilní telefony - elektronické součástky - satelitní technika.

Geranet, s.r.o.

Geranet, s.r.o.

Činnost: - servis notebooků a PC - servis mobilních telefonů

Ing. Čestmír Sobotka

Ing. Čestmír Sobotka

E-shop, prodej: - náhradní díly pro mobilní telefony a notebooky - baterie - pouzdra - reproduktory - dotyková pera

KT Laštovic Pobočka Hronov

KT Laštovic Pobočka Hronov

-Mobilní telefony -Digitální fotoaparáty -O2 -T-Mobile -Vodafone -Servis a montáže -Splátkový prodej

KAPOL TRADE, s.r.o.

KAPOL TRADE, s.r.o.

Zabýváme se importem a exportem zboží v rámci EU, USA a Kanady, Asie. Dovoz zboží na zakázku dle požadavků klienta. Přivezeme elektroniku, mobilní telefony, příslušenství, PC, stroje, oděvy, módní doplňky a další. Objednaný sortiment je vždy v rámci přepravy řádně pojištěn.

Flare trade, s.r.o.

Flare trade, s.r.o.

E-shop: - příslušenství pro mobily, tablety, notebooky - pouzdra, brašny, obaly - baterky, nabíječky - kabely

EL office, s.r.o.

EL office, s.r.o.

Maloobchod, prodej, servis: - výpočetní technika, počítače - mobilní telefony.

Easy Servis, s.r.o.

Easy Servis, s.r.o.

Prodej, e - shop, baterie do videokamer a mobilních telefonů. Alkalické baterie, nabíjecí baterie´. E-shop - baterie do videokamer a mobilních telefonů, alkalické baterie, nabíjecí baterie, paměťové karty, čtečky paměťových karet. Prodej, e-shop paměťové karty, čtečky paměťových karet.

Bigfun.cz KULU House s.r.o.

Bigfun.cz KULU House s.r.o.

E-shop: - mobilní telefony a příslušenství - fotoaparáty - videokamery - tablety - GPS navigace - hry, herní systémy

Miroslav Růžička

Miroslav Růžička

Eshop iSnap.cz Vám může nabídnout hezké a kvalitní pouzdra či kryty na mobily a zařízení Apple - iPhone, iPad a další. V nabídce naleznete i další Apple příslušenství jako nabíječky a další. Vše za skvělou cenu a na vysoké úrovni kvality.

SIVERA electronic s.r.o.

SIVERA electronic s.r.o.

Prodej, splátkový prodej, servis, montáže, implementace: - mobilní telefony - GPS sledování a navigace - zesilovače GPS signálu - vysílačky - digitální televize.

Eljet, s.r.o.

Eljet, s.r.o.

E-shop - baterie do mobilních telefonů - baterie do fotoaparátů, notebooků - autodoplňky. Odběrné místo Vostrovská 43, Praha 6

ebay 69, s.r.o.

ebay 69, s.r.o.

-Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím -Ubytovací služby -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poradenská a konzultační činnost, zpracování ...

BRITEX - CZ, s.r.o.

BRITEX - CZ, s.r.o.

Autorizovaný servis: - opravy mobilních telefonu Samsung, Apple iPhone, LG, Huawei, Axesstel, Emporia, , ZTE, , Alcatel, Blackberry - notebooky a netbooky Samsung. -modemy

David Gwózdź

David Gwózdź

Internetový prodej, e-shop: -mobilní telefony

(záznamy 151/175 z 1203)  strana 7 / 49