Čalounictví

(záznamy 1/25 z 773)  strana 1 / 31

Potřebuje Váš gauč nebo pohovka renovaci? Využijte kompletní čalounické práce, které zahrnují opravy a renovace starého nábytku, výrobu nového nábytku na zakázku, čalounění sedacího nábytku, repasování automobilových interiérů včetně sedaček a volantů.

Eifler, spol. s r.o. Čalounické látky a potřeby Praha

Eifler, spol. s r.o. Čalounické látky a potřeby Praha

Čalounické látky a potřeby pro čalouníky, krejčovské materiály a bytový textil. Velkoobchod, maloobchod, prodej, rozvoz po Praze - při objednávce nad 3000 Kč zdarma Čalounické a technické látky: - potahové látky, mikroplyše, plyše, gobelíny, žinylky, kůže plastická, přírodní, koženky - dekorační látky - ubrusovina, stanové plátno, ...

Jiří Svoboda - FAGUS

Jiří Svoboda - FAGUS

Fagus Předín je česká firma s dlouholetou tradicí ve výrobě kvalitního čalouněného nábytku - čalouněné sedací soupravy. Výrobní prostory a sídlo firmy se nachází na Vysočině, 15 km od Třebíče a 30km od Jihlavy. Nabízíme široký výběr kvalitního sedacího nabytku. Již od samého počátku se specializujeme na výrobu čalouněného nábytku v ...

Čalounictví a Podlahářství Miloš Hummel

Čalounictví a Podlahářství Miloš Hummel

Kvalitní čalounické práce a prodej a pokládku podlahových krytin, Vám zajistí firma Miloš Hummel. V rámci čalounických prací provádíme čalounění sedacích souprav, rohových lavic, polstrování dveří, renovace čalounění starožitného nábytku, renovace autosedaček či zahradních houpaček. Dále se zaměřujeme na prodej a pokládku dřevěných, vinylových a ...

Yvetta Šantorová Čalounictví Plzeň

Yvetta Šantorová Čalounictví Plzeň

DOVOLENÁ OD 17.ZÁŘÍ DO 30.ZÁŘÍ 2017 Čalounictví: -opravy nábytku současného i starožitného -sedací soupravy -židle, židlí -kuchyňské lavice -čalounění válend, dveří a vestavěných skříní. Výroba matrací: -atypická výroba dle vlastních návrhů a plánů -výroba sendvičových typů. Prodej: -matrace firmy GUMOTEX Břeclav -pěnové ...

Janoštíková - Čalounictví - Upholstery Marta Janoštíková - Čalounictví

Janoštíková - Čalounictví - Upholstery Marta Janoštíková - Čalounictví

Provádíme veškeré čalounické práce, zakázkové i sériové čalounění. Specializujeme se na židle, křesla, sedací soupravy, sofa, starožitný nábytek - restaurování včetně stolařských prací. Výroba na míru: sedací soupravy, křesla, matrace, plachty a taburety. Nabízíme autočalounictví - autosedáky, výplně dveří, autoveteráni.

Petr Zápeca

Petr Zápeca

Čalounické práce. Výroba: - sedací soupravy - křesla - rozkládací válendy s uložným prostorem.

NOVAK CV a.s.

NOVAK CV a.s.

Čalounická a truhlářská výroba.

Vladimír Vepřek

Vladimír Vepřek

Opravy: -babety -motocykly Jawa -velorexy. Čalounické práce: -čalounění sedadel motocyklů -zhotovení plátěných střech na všechny druhy kabrioletů.

Ivana Hildebrandová

Ivana Hildebrandová

Karlovarská ul.194(proti restauraci U Marešů): Čalounictví: - kompletní čalounické práce - široký výběr potahových látek - repliky - výroba matrací na míru - prodej matrací. Doprava zajištěna. Second hand. Oděvy. Obuv. Sportovní oděvy. Oblečení pro volný čas.

Olga Jindřichová

Olga Jindřichová

Čalounictví: - oprava čalouněného nábytku - výroba matrací, potahů.

Čalounictví Dobšík Jiří

Čalounictví Dobšík Jiří

Čalounictví: - výroba sedacích souprav a postelí na míru - opravy čalouněného nábytku - výroba matrací - čalounění dveří - autočalounění a některé dekorační práce. Velký výběr potahových látek, kůží a koženek.

Roman Tölg

Roman Tölg

Čalounictví. Strojní i ruční čištění - čalouněný nábytek Strojní i ruční čištění - koberce

Čalounictví Bronec

Čalounictví Bronec

čalounění: - sedacích souprav - postelí - židlí - křesel - taburetů - starožitného nábytku - čalounění dveří - široký výběr potahových materiálů. ODVOZ ZAJIŠTĚN

Hnízdil Miroslav

Hnízdil Miroslav

Čalounictví. Výroba: -sedací soupravy. -válendy, pohovky. Oprava: -čalouněný nábytek.

Božena Pisková Čalounictví Tradicional

Božena Pisková Čalounictví Tradicional

Čalounictví. Výroba, prodej, oprava repliky (replik) anglického čalouněného nábytku (anglický čalouněný nábytek) dle návrhů architektů i dle vlastních návrhů: -čalounění pouze na dřevěné kostry -barva dřeva vždy podle přání zákazníka -potahy: kůže, látka dle vlastního výběru.

Čalounictví Molnár-Kopecká

Čalounictví Molnár-Kopecká

Čalounictví: - opravy čalounického nábytku - výroba válend a postelí, dvoupostelí a sedacích souprav - čalounění dveří - opravy a čalounění starožitného nábytku - prodej kůží, potahových látek a molitanu.

Pavel Kubeš

Pavel Kubeš

Čalounictví, práce: - čalounické - opravy čalouněného nábytku - opravy, renovace starožitného nábytku - výroba matrací.

Robert Bohuněk

Robert Bohuněk

Specialisté na kožené povrchy - čistíme, udržujeme, upravujeme, opravujeme a renovujeme kožené sedací soupravy, interiéry běžných automobilů, veteránů, luxusních a sportovních vozů, ale také interiéry dopravních letadel.

Petr Zackl čalounictví

Petr Zackl čalounictví

Rodinná firma BRAŠNÁŘSTVÍ - SEDLÁŘSTVÍ - ČALOUNICTVÍ Petr Zackl působí ve své činnosti již o roku 1998 v Lázních Bohdaneč ( okr. Pardubice). Opravy stanů, celt. Zabýváme se opravami, renovací a zakázkovou výrobou, jejíž součástí je i široký sortiment potahových materiálů, usní, koženek, molitanů, plachtovin, kování, plastů, popruhů, zdrhovadel ...

Blahout František

Blahout František

Maloobchod, montáž: -žaluzie, rolety -předokenní rolety -lamelové shrnovací dveře -drobné čalounické práce

Petr Riška

Petr Riška

Práce: - renovace interiérů automobilů, veteránů - renovace, úpravy motosedel - autočalounictví. Prodej: - čalounické materiály (auto, moto, lodě).

Jan Klejna

Jan Klejna

Restaurování nábytku, obrazů, soch Čalounění nábytku Restaurování staveb

(záznamy 1/25 z 773)  strana 1 / 31