>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Bruntál
Zemědělská farma, kterou provozuje Jan Hořák na statku Rýmařov, se zaměřuje na ekologického zemědělství. Zabýváme se chovem skotu. Nabízíme k prodeji býčky, zástupce masných plemen Hereford a Aberdeen Angus. Přímo na farmě se nachází bourárna, kde můžete zakoupit vyzrálé hovězí maso skotu z naší produkce v kvalitě BIO. Zemědělská farma, ...

Informační portál. Multimediální agentura - přináší aktuální zpravodajství z Bruntálska a Moravskoslezkého kraje. Služby: - příjem příspěvků od čtenářů - prostor pro firemní reklamu pro klienty - prezentace a propagace regionů v Moravskoslezském kraji.

Prodej a pokladka podlahovych krytin

Cestovní kancelář: Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Slovinsko, Slezská Harta a další - zahraniční a tuzemské zájezdy

Pohřební ústav Komplexní pohřební služby: - rakve - kytice - prostory - profesionální personál - diskrétní přístup V případě úmrtí se postaráme o všechny náležitosti, které jsou zapotřebí vyřídit. Stejně jako zrození nového života, tak i jeho konec je přirozenou součástí lidského života.

Maloobchod: - drogerie. Další obchod: - nám. Míru 43/23, Bruntál, tel. 554 718 029.

DaJaS travel, cestovní agentura - prodej zájezdů.

Zahradnická firma Sadové úpravy s.r.o. nabízí veškeré zahradnické práce pro soukromé zahrady, firemní areály, města i obce. Mezi naše služby patří arboristika, sadové a terénní úpravy, údržba zeleně, výsadba zeleně a ořezávání stromů. Působíme nejn v okolí Krnova a Opavy, ale po celém Moravskoslezském kraji Mezi nejčastější činnosti patří ...

Jsme specializovaný internetový obchod s dětským zbožím. Nabízíme dětské kočárky, autosedačky, těhotenskou módu, kojenecké potřeby, látkové pleny, dětský nábytek a hračky.

Služby: - zdravotnický dozor - akreditované kurzy první pomoci.

Činnost: - zprostředkování pojištění - obchod s pohledávkami - financování.

Projekční a stavební firma: - nový bytová výstavba - rekonstrukce budov - hrubé stavby - stavební projekce.

Výroba: - plastové výrobky vstřikováním - vstřikování plastů do forem. Další služby - tampónový potisk - výroba, oprava lisovacích nástrojů - kovoobrábění na CNC.

Alkoholtéka, maloobchod, prodej: - alkoholické nápoje - víno.