Certifikované betonové stavebnice HUP, antoníčky i budníky

Plynoměry, elektroměry, rozvaděče či pojistky, všechna tato zařízení vyžadují bezpečné umístění podle platných norem. Firma Vilém Mach se sídlem v Červeném Kostelci se specializuje na výrobu unikátních betonových stavebnic. Díky nim jsou plynoměry a další zařízení v souladu s normami, současně však poskytují praktické i designově efektní řešení.

Betonové stavebnice

Různé typy betonových stavebnic

Společnost vyrábí své produkty ve vlastním provozu, využívá pouze kvalitní, trvanlivý a pevný beton. Zabývá se výrobou betonových stavebnic HUP, antoníčků, budníků, kiosků či přístřešků různých velikostí. Díky tomu si podle svých potřeb vybere každý zákazník. Kromě samotných stavebnic dodává společnost Vilém Mach i doplňky, dvířka či elektro skříně.

Výroba a prodej unikátních betonových stavebnic HUP


Certifikované betonové stavebnice HUP s doporučením plynáren

Betonové stavebnice HUP od zmiňované firmy patří mezi nejžádanější v republice. Jsou nenápadné, a univerzální. Díky své stavebnicové formě je jejich stavba jednoduchá a rychlá. Společnost má právo používat značku kvality CG i označení „Česká kvalita“. Betonové stavebnice HUP jsou doporučovány i samotnými plynárenskými společnostmi, které je označují za velmi vhodné.

Vyberte si z velkého množství betonových stavebnic, budníků i antoníčků. K dispozici jsou produkty pro zabudované i volně stojící řešení. U betonových domků si zákazníci volí rovněž materiál stříšky – pozink, nerez či hliník.

Betonové stavebnice HUP, přístřešky i domečkyVydáno 14.11.2016
1668 Zhlédnutí
Topováno 18.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky
Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vilém Mach s.r.o. domečky na plyn elektro a HUP
WEBOVÁ STRÁNKA
Vilém Mach s.r.o.
www.hup-mach.cz
Adresa

Adresa

Náchodská 62
Červený Kostelec 549 41

hup@hup-mach.cz
+420 603 335 665


Najdete nás také zde:

ARES
captcha