Vilém Mach
domečky na plyn elektro a HUP

Vydáno 03.10.2017
187 Zhlédnutí
Topováno 21.05.2018

Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.

Vilém Mach domečky na plyn elektro a HUP

Nejžádanější v České republice

Nejlepší materiál pro výrobu těchto produktů je rozhodně právě beton. Opakovaně jsme si to při výrobě potvrdili, a jakmile jsme začali spolupracovat s klienty v oblasti plynáren, nebylo co řešit. Beton je kvalitní, pevný, stabilní a je trvanlivý. Povrch jednotlivých dílců je hladký. Vydrží jakékoliv náročnější zacházení a spolehlivě přečká všechny nežádoucí venkovní povětrnostní podmínky. Po skončení zemních prací a zabudování se navíc dá doladit nátěrem, nástřikem nebo obložením.

Betonové stavebnice HUP a elektro


Univerzální použití

Nenápadný vzhled a všestrannost použití vytváří z tohoto systému nejžádanější stavebnicový systém u nás. Všechno to podtrhuje nenáročnost na výstavbu, a různorodost systému. Betonové armované stavebnice pro plynové a elektrické přípojky existují v různém provedení. Z pilířů si můžete sestavit různé produkty. Hlavní uzávěr plynu jenom samostatný zvlášť nebo jeden či dva plynoměry či plynoměr a elektroměrný rozvaděč. Existují také velké skříně, kde je více plynoměrů a rozpojovací skříně elektrické.

Skříně pro plyn a elektro – tabulka s konkrétními údaji


Dvířka a doplňky

Firma však nenabízí jenom celé systémy, ale zaměřuje se i na samostatná dvířka a ostatní doplňky. Mezi další produkty patří instalační rámy, instalační hrazdy a kotvící plechy, které najdete uvnitř a slouží jako vnitřní výzbroj.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hup-mach.cz