Skříně pro elektro přípojky Náchod - pro bytové i rodinné domy

Vilém Mach s.r.o. Skříně pro plyn a elektro Náchod

Skříně pro elektro přípojky Náchod - pro bytové i rodinné domy

Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.

Vilém Mach domečky na plyn elektro a HUP

Nejžádanější v České republice

Nejlepší materiál pro výrobu těchto produktů je rozhodně právě beton. Opakovaně jsme si to při výrobě potvrdili, a jakmile jsme začali spolupracovat s klienty v oblasti plynáren, nebylo co řešit. Beton je kvalitní, pevný, stabilní a je trvanlivý. Povrch jednotlivých dílců je hladký. Vydrží jakékoliv náročnější zacházení a spolehlivě přečká všechny nežádoucí venkovní povětrnostní podmínky. Po skončení zemních prací a zabudování se navíc dá doladit nátěrem, nástřikem nebo obložením.

Betonové stavebnice HUP a elektro


Univerzální použití

Nenápadný vzhled a všestrannost použití vytváří z tohoto systému nejžádanější stavebnicový systém u nás. Všechno to podtrhuje nenáročnost na výstavbu, a různorodost systému. Betonové armované stavebnice pro plynové a elektrické přípojky existují v různém provedení. Z pilířů si můžete sestavit různé produkty. Hlavní uzávěr plynu jenom samostatný zvlášť nebo jeden či dva plynoměry či plynoměr a elektroměrný rozvaděč. Existují také velké skříně, kde je více plynoměrů a rozpojovací skříně elektrické.

Skříně pro plyn a elektro – tabulka s konkrétními údaji


Dvířka a doplňky

Firma však nenabízí jenom celé systémy, ale zaměřuje se i na samostatná dvířka a ostatní doplňky. Mezi další produkty patří instalační rámy, instalační hrazdy a kotvící plechy, které najdete uvnitř a slouží jako vnitřní výzbroj.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hup-mach.cz/skrine-pro-plyn-a-elektro/

Vydáno 03.10.2017
1345 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Certifikované betonové stavebnice HUP, antoníčky i budníky

Certifikované betonové stavebnice HUP, antoníčky i budníky
Plynoměry, elektroměry, rozvaděče či pojistky, všechna tato zařízení vyžadují bezpečné umístění podle platných norem. Firma Vilém Mach se sídlem v Červeném Kostelci se specializuje na výrobu unikátních betonových stavebnic. Díky nim jsou plynoměry a další zařízení v souladu s normami, současně však ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vilém Mach s.r.o. Skříně pro plyn a elektro Náchod
WEBOVÁ STRÁNKA
Vilém Mach s.r.o.
www.hup-mach.cz
Adresa

Adresa

Náchodská 62
Červený Kostelec 549 41

hup@hup-mach.cz
+420 603 335 665


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha