PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o. Venkovní - outdoorová reklama

Venkovní outdoorová reklama Praha – nepřehlédnutelná a velmi účinná

PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o.
Venkovní - outdoorová reklama
Kompletní služby v oblasti reklamy – od venkovní reklamy po výrobu reklamních předmětů

Přinášíte-li svému okolí sebelepší produkt či službu, bez dobře cílené reklamy svůj potenciál využíváte jen částečně. Společnost PUBLICITARIA Praha působí na českém trhu již od roku 1992 a má bohaté zkušenosti s různými typy reklamy a propagace. Díky profesionálům v mnoha oblastech zajistí efektivní venkovní reklamu, internetovou reklamu, ale také výrobu reklamních předmětů či tisk.

Venkovní reklama – silný nástroj propagace

Venkovní reklama – silný nástroj propagace

Venkovní reklama patří k účinným a osvědčeným metodám propagace. Díky společnosti PUBLICITARIA Praha bude venkovní reklama na váš produkt či službu na nejvhodnějším místě tak, aby dosahovala co největších účinků. Firma pracuje s různými formáty venkovní reklamy a vaši kampaň připraví tak, aby měla velký dosah za adekvátní cenu.

Dejte o sobě vědět prostřednictvím venkovní reklamy


Reklama na internetu

S nadsázkou můžeme říci, že kdo není na internetu, jako by ani neexistoval. Potenciál internetové reklamy je velký a umožňuje vysokou efektivitu i při nižších nákladech. Kampaně však musí být dobře nastavené a promyšlené. Odborníci ze společnosti PUBLICITARIA Praha se zabývají všemi formami internetové reklamy, ať už jde o výkonnostní kampaně či pokrytí sociálních sítí.

Chcete poradit s možnostmi propagace? Obraťte se na společnosti PUBLICITARIA Praha


Výroba reklamních předmětů, tisk, signmaking

Stálé i potenciální klienty oslovíte i prostřednictvím reklamních předmětů. Po konzultaci vám zmiňovaná společnost zajistí kompletní dodávku různých reklamních předmětů, od kalendářů či diářů přes propisky až po dárky pro domácnost, volný čas nebo cestování.

Nadto se společnost postará o kvalitní tisk i signmaking. Ať už potřebujete zajistit výrobu vizitek, plakátů či venkovních vlajek, v PUBLICITARIA Praha rádi vyhoví vašim konkrétním přáním a požadavkům. Díky své komplexnosti, flexibilitě a odbornosti získala společnost celou řadu významných stálých klientů.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha

Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha

Společnost Publicitaria Praha nabízí už 25 let svým klientům možnost vytvoření navigačních systémů na sloupech veřejného osvětlení v celé řadě měst a obcí v České republice. I v době GPS navigace tato služba neztratila na svém významu a je o ni stále zájem.

Vydáno 13.11.2017Vydáno 14.11.2016
88 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2017

Venkovní reklama

Venkovní reklama

Venkovní reklama, reklamní poutače a navigace na sloupech veřejného osvětlení

Kampaně a navigační systémy

Kampaně a navigační systémy

Venkovní reklama pomocí kampaní, navigační systémy na reklamních poutačích

Volné reklamní plochy

Volné reklamní plochy

Volné reklamní plochy při atraktivních akcích na Autodromu Most