Kompletní služby v oblasti reklamy – od venkovní reklamy po výrobu reklamních předmětů

Přinášíte-li svému okolí sebelepší produkt či službu, bez dobře cílené reklamy svůj potenciál využíváte jen částečně. Společnost PUBLICITARIA Praha působí na českém trhu již od roku 1992 a má bohaté zkušenosti s různými typy reklamy a propagace. Díky profesionálům v mnoha oblastech zajistí efektivní venkovní reklamu, internetovou reklamu, ale také výrobu reklamních předmětů či tisk.

Venkovní reklama – silný nástroj propagace

Venkovní reklama – silný nástroj propagace

Venkovní reklama patří k účinným a osvědčeným metodám propagace. Díky společnosti PUBLICITARIA Praha bude venkovní reklama na váš produkt či službu na nejvhodnějším místě tak, aby dosahovala co největších účinků. Firma pracuje s různými formáty venkovní reklamy a vaši kampaň připraví tak, aby měla velký dosah za adekvátní cenu.

Dejte o sobě vědět prostřednictvím venkovní reklamy


Reklama na internetu

S nadsázkou můžeme říci, že kdo není na internetu, jako by ani neexistoval. Potenciál internetové reklamy je velký a umožňuje vysokou efektivitu i při nižších nákladech. Kampaně však musí být dobře nastavené a promyšlené. Odborníci ze společnosti PUBLICITARIA Praha se zabývají všemi formami internetové reklamy, ať už jde o výkonnostní kampaně či pokrytí sociálních sítí.

Chcete poradit s možnostmi propagace? Obraťte se na společnosti PUBLICITARIA Praha


Výroba reklamních předmětů, tisk, signmaking

Stálé i potenciální klienty oslovíte i prostřednictvím reklamních předmětů. Po konzultaci vám zmiňovaná společnost zajistí kompletní dodávku různých reklamních předmětů, od kalendářů či diářů přes propisky až po dárky pro domácnost, volný čas nebo cestování.

Nadto se společnost postará o kvalitní tisk i signmaking. Ať už potřebujete zajistit výrobu vizitek, plakátů či venkovních vlajek, v PUBLICITARIA Praha rádi vyhoví vašim konkrétním přáním a požadavkům. Díky své komplexnosti, flexibilitě a odbornosti získala společnost celou řadu významných stálých klientů.Vydáno 14.11.2016
101 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha

Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha
Společnost Publicitaria Praha nabízí už 25 let svým klientům možnost vytvoření navigačních systémů na sloupech veřejného osvětlení v celé řadě měst a obcí v České republice. I v době GPS navigace tato služba neztratila na svém významu a je o ni stále zájem.
PODSTRÁNKY

Venkovní reklama

Venkovní reklama
Venkovní reklama, reklamní poutače a navigace na sloupech veřejného osvětlení

Kampaně a navigační systémy

Kampaně a navigační systémy
Venkovní reklama pomocí kampaní, navigační systémy na reklamních poutačích

Volné reklamní plochy

Volné reklamní plochy
Volné reklamní plochy při atraktivních akcích na Autodromu Most
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o. Venkovní - outdoorová reklama
WEBOVÁ STRÁNKA
PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o.
www.publicitaria.cz
Adresa

Adresa

Matěchova 127/3
Praha 4 140 00

info@publicitaria.cz
+420 602 218 291


Najdete nás také zde:

ARES
captcha