Vodou ředitelná jednovrstvá barva Aquarex na kov, plechové střechy, okapy, ploty, vrata

SILESIA COLOR OSTRAVA Specializovaný velkoobchod barvy a laky

Vodou ředitelná jednovrstvá barva Aquarex na kov, plechové střechy, okapy, ploty, vrata

SILESIA COLOR OSTRAVA
Specializovaný velkoobchod barvy a lakyPřemýšlíte, jak vymalovat byt? Aplikace Dulux Visualizer vám pomůže!

Chcete vymalovat obývací pokoj, ale nejste si jisti, jestli vaše vysněná barva bude do interiéru sedět? Nevadí. Můžete totiž velice jednoduše zjistit, jak váš pokoj bude vypadat vymalovaný na modro, zeleno, růžovo nebo třeba fialovo. Pomůže vám jednoduchá aplikace Dulux Visualizer.

Aplikace, která poradí, jak vymalovat byt

Aplikace Dulux Visualizer vám napoví rychle a bez práce

Otázku, jak vymalovat byt, často řeší spousta lidí. Zvolit vhodnou barvu, která se nejen neokouká, ale hlavně bude vypadat v konkrétním prostoru přirozeně a pěkně, není vždy snadné. Dnes už se ale nemusíte obávat, že vyplýtváte desetilitrový kbelík zdánlivě krásné barvy, následně zjistíte, že se tento odstín nehodí k vašemu nábytku a budete muset malovat znova.

Stačí vám jediné – aplikace Dulux Visualizer. Tu si jednoduše stáhnete do vašeho chytrého telefonu, vyfotíte prostor, který chcete vymalovat a pak už jen vybíráte a vybíráte. Aplikace vám umožní na fotografiích libovolně měnit barvy vaší stěny, a tak si velice rychle ověříte, jestli tón a odstín zvolené barvy není nevhodný, jestli nebude například prostor zmenšovat či jestli se nebude bít s barvou sedačky nebo skříně.

Dulux Visualizer napoví, jak vymalovat byt


Jak vymalovat byt? Buďte si vlastním designérem díky jednoduché mobilní aplikaci

Na trhu samozřejmě existuje řada firem a bytových architektů, kteří vám s výběrem vhodné, moderní a líbivé barvy do vašeho interiéru rádi poradí. Pokud ale nechcete vynakládat zbytečné finance, stáhněte si aplikaci Dulux Visualizer. Ta vám zkušené designérské oko plně nahradí a také vám navrhne ideální kombinace barev na vaše stěny.

V aplikaci je možné vyzkoušet široké spektrum odstínů. Je k dispozici pro Google Play i v App Store. Poskytuje možnost fotografie také ihned sdílet na sociálních sítích. S výběrem barvy vám tedy mohou snadno pomoci i vaši přátelé.

S výběrem správných barev laků vám pomůže také SILESIA COLOR.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Jarní obnova nátěrů po zimě – dřevo, kov, beton

Jarní obnova nátěrů po zimě – dřevo, kov, beton

Ať už pro soukromé využití nebo profesionálně, každý využívá různé druhy nátěrových hmot a dalších produktů z této oblasti. Proto zajisté uvítáte nejen samotný prodej, ale také poradenství, tónování a další servis, který vám poskytne firma SILESIA COLOR Ostrava.

Vydáno 24.02.2018
Podlahové laky, interiérové i fasádní barvy můžete mít v té nejlepší kvalitě

Podlahové laky, interiérové i fasádní barvy můžete mít v té nejlepší kvalitě

Barvy a laky jsou zapotřebí nejen v interiérech, ale i v exteriérech. Neobejdou se bez nich domácnosti, firmy ani žádné jiné instituce. Naše specializovaná prodejna SILESIA COLOR Ostrava nabízí široký sortiment výrobků z této oblasti. Kvalitní fasádní barvy jsou základem krásné stavby. Spolehlivé podlahové laky a vkusné interiérové barvy vám zase zajistí příjemnější a útulnější domov. Zvolte naše produkty a užívejte si krásných a dlouhotrvajících barev.

Vydáno 30.11.2015Vydáno 16.11.2016
274 Zhlédnutí
Topováno 22.01.2020