SILESIA COLOR OSTRAVA
Specializovaný velkoobchod barvy a laky

Vydáno 16.11.2016
126 Zhlédnutí
Topováno 08.02.2018

Přemýšlíte, jak vymalovat byt? Aplikace Dulux Visualizer vám pomůže!

Chcete vymalovat obývací pokoj, ale nejste si jisti, jestli vaše vysněná barva bude do interiéru sedět? Nevadí. Můžete totiž velice jednoduše zjistit, jak váš pokoj bude vypadat vymalovaný na modro, zeleno, růžovo nebo třeba fialovo. Pomůže vám jednoduchá aplikace Dulux Visualizer.

Aplikace, která poradí, jak vymalovat byt

Aplikace Dulux Visualizer vám napoví rychle a bez práce

Otázku, jak vymalovat byt, často řeší spousta lidí. Zvolit vhodnou barvu, která se nejen neokouká, ale hlavně bude vypadat v konkrétním prostoru přirozeně a pěkně, není vždy snadné. Dnes už se ale nemusíte obávat, že vyplýtváte desetilitrový kbelík zdánlivě krásné barvy, následně zjistíte, že se tento odstín nehodí k vašemu nábytku a budete muset malovat znova. Stačí vám jediné – aplikace Dulux Visualizer. Tu si jednoduše stáhnete do vašeho chytrého telefonu, vyfotíte prostor, který chcete vymalovat a pak už jen vybíráte a vybíráte. Aplikace vám umožní na fotografiích libovolně měnit barvy vaší stěny, a tak si velice rychle ověříte, jestli tón a odstín zvolené barvy není nevhodný, jestli nebude například prostor zmenšovat či jestli se nebude bít s barvou sedačky nebo skříně.

Dulux Visualizer napoví, jak vymalovat byt


Jak vymalovat byt? Buďte si vlastním designérem díky jednoduché mobilní aplikaci

Na trhu samozřejmě existuje řada firem a bytových architektů, kteří vám s výběrem vhodné, moderní a líbivé barvy do vašeho interiéru rádi poradí. Pokud ale nechcete vynakládat zbytečné finance, stáhněte si aplikaci Dulux Visualizer. Ta vám zkušené designérské oko plně nahradí a také vám navrhne ideální kombinace barev na vaše stěny. V aplikaci je možné vyzkoušet široké spektrum odstínů. Je k dispozici pro Google Play i v App Store. Poskytuje možnost fotografie také ihned sdílet na sociálních sítích. S výběrem barvy vám tedy mohou snadno pomoci i vaši přátelé.

S výběrem správných barev laků vám pomůže také SILESIA COLOR.