Jarní obnova nátěrů po zimě – dřevo, kov, beton

Ať už pro soukromé využití nebo profesionálně, každý využívá různé druhy nátěrových hmot a dalších produktů z této oblasti. Proto zajisté uvítáte nejen samotný prodej, ale také poradenství, tónování a další servis, který vám poskytne firma SILESIA COLOR Ostrava.

Jarní obnova nátěrů po zimě, SILESIA COLOR OSTRAVA

Velkoobchod i maloobchod nátěrových hmot

Firma SILESIA COLOR Ostrava působí na trhu od roku 1994 jako maloobchodní a velkoobchodní prodejce nátěrových hmot. Spolupracuje s předními tuzemskými i zahraničními výrobci a dovozci a působí především v Moravskoslezském kraji. Kromě samotného prodeje nátěrových hmot, ředidel, tmelů, lepidel, stavební chemie, malířských pomůcek a práškových nátěrových hmot firma poskytuje profesionální servis, poradenství, tónování, rozvoz zboží a individuální přístup k zákazníkům.

Široký sortiment nejen pro nátěry dřeva


Sortiment na všechny druhy materiálů a 2v1

Po zimním období nastává doba příprav a ochranných nátěrů na různých výrobcích ze dřeva a kovu a také na betonových a asfaltových plochách. Široký výběr sortimentu včetně poradenství vám zajistí vše na jednom místě a výběr produktů, které se těší velké oblíbenosti. Například obliba nátěrů PROTIREZ vrch i základ v jednom tedy 2v1, které jsou vhodné na všechny druhy materiálů od kovu přes beton až po dřevo, mají vysokou antikorozní ochranu, jsou vhodné i na starší zoxidovaný povrch a k použití jak v interiéru, tak i v exteriéru. Jsou vyhovující pro použití na výrobky, které přicházejí nepřímo do styku s potravinami, vodou či krmivy.

Využití na malé i velké plochy


Barvy na železné kovy a dřevo

Dřevo a kov patří mezi materiály, které jsou využívané nejčastěji. I jejich ochrana si zaslouží co nejkvalitnější produkty jako například pro použití na dřevo Profi olejová lazura, Xyladecor, bezbarvé laky, napouštědla, oleje, lazury, vrchní a základní barvy. V případě kovů jsou to například produkty Protirez, Hammerite, jednovrstvé, základní a vrchní barvy. V sortimentu najdete i výrobky ve vodouředitelné variantě.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.silesiacolor.cz

Vydáno 24.02.2018
122 Zhlédnutí
Topováno 13.01.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Přemýšlíte, jak vymalovat byt? Aplikace Dulux Visualizer vám pomůže!

Přemýšlíte, jak vymalovat byt? Aplikace Dulux Visualizer vám pomůže!
Chcete vymalovat obývací pokoj, ale nejste si jisti, jestli vaše vysněná barva bude do interiéru sedět? Nevadí. Můžete totiž velice jednoduše zjistit, jak váš pokoj bude vypadat vymalovaný na modro, zeleno, růžovo nebo třeba fialovo. Pomůže vám jednoduchá aplikace Dulux Visualizer.

Podlahové laky, interiérové i fasádní barvy můžete mít v té nejlepší kvalitě

Podlahové laky, interiérové i fasádní barvy můžete mít v té nejlepší kvalitě
Barvy a laky jsou zapotřebí nejen v interiérech, ale i v exteriérech. Neobejdou se bez nich domácnosti, firmy ani žádné jiné instituce. Naše specializovaná prodejna SILESIA COLOR Ostrava nabízí široký sortiment výrobků z této oblasti. Kvalitní fasádní barvy jsou základem krásné stavby. Spolehlivé ...
PODSTRÁNKY

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy
Interiérové a fasádní barvy ve specializovaném velkoobchodě v Ostravě

Barvy a laky na dřevo

Barvy a laky na dřevo
Barvy, laky, lazury, oleje, gely, napouštědla k ochraně dřeva v interiéru i exteriéru

Barvy na kov

Barvy na kov
Prodej nátěrových hmot, barvy na kov - ochrana kovových povrchů před korozí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SILESIA COLOR OSTRAVA Specializovaný velkoobchod barvy a laky
WEBOVÁ STRÁNKA
SILESIA COLOR OSTRAVA
www.silesiacolor.cz
Adresa

Adresa

Pikartská 7
Ostrava - Radvanice 716 00

info@silesiacolor.cz
+420 596 232 214


Najdete nás také zde:

ARES
captcha