Servis plynospotřebičů Petr Hromádka

Prodej, opravy, servis, výměna plynových bojlerů a kotlů na ohřev vody

Servis plynospotřebičů
Petr HromádkaServis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Co dělat, když se vám doma pokazí plynový spotřebič? Obraťte se na společnost Servis plynospotřebičů Petra Hromádky, která si s tím vaším jistě poradí. Provádíme servis plynových spotřebičů, opravy, výměny, čištění i revize. Servisem plynospotřebičů se zabýváme už osmnáct let.

Servis plynových spotřebičů, opravy i nové plynospotřebiče

Plynové spotřebiče jsou pro mnoho domácností nepostradatelné. Průtokové i zásobníkové kotle na ohřev vody, závěsné nebo stacionární plynové kotle a bojlery, podokenní plynová topidla i prostorové termostaty nejen prodáváme a montujeme, zajistíme i jejich servis a opravy. Pokud se vám tedy plynospotřebič porouchá a přestane fungovat, obraťte se na nás.

Provádíme servis plynových spotřebičů, jejich opravy a výměny. Postaráme se o plynové bojlery, kotle na ohřívání vody a další plynospostřebiče různých značek, například Destila, Dakom, Therm, Baxi, Ariston, Mora a dalších.

Servis plynových spotřebičů a jejich opravy


Pravidelné revize plynospotřebičů

Plynospotřebiče je nutné pravidelně kontrolovat, aby se předcházelo problémům a náhlým poruchám. Firma Servis plynospotřebičů proto provádí pravidelné roční kontroly plynových spotřebičů, revize i čištění. Naše služby poskytujeme ve Znojmě a okolí, ale také v Moravském Krumlově, Moravských Budějovicích, Miroslavi, Hrušovanech nad Jevišovkou i Jindřichově Hradci.

Ať už potřebujete servis plynových spotřebičů, opravu nebo revizi, ale i pokud sháníte nové plynospotřebiče pro svou domácnost, neváhejte nás kontaktovat!

Servis plynospotřebičů: pravidelné revize a kontroly
Vydáno 16.11.2016
154 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2018