Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Servis plynospotřebičů Petr Hromádka

Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Servis plynospotřebičů
Petr Hromádka

CZKServis plynospotřebičů

Opravy, servis a montáže plynových spotřebičů provádí společnost Servis plynospotřebičů Petr Hromádka ze Znojma. Zajišťujeme servis, opravy, montáže a revize plynových a kondenzačních kotlů na ohřev vody, a zároveň veškerých topidel a plynových bojlerů. Jsme ochotni za Vámi přijet nejen do Znojma, ale také do Moravského Krumlova, Moravských Budějovic, Miroslavi, Hrušovan nad Jevišovkou, a dokonce i do Jindřichova Hradce.

Řešíme nejen servis plynových spotřebičů, ale také jejich čištění a revize. Zaměřujeme se na montáž průtokových a zásobníkových ohřívačů vody. Zajistíme montáž závěsných či stacionárních plynových kotlů. Provádíme instalaci komínových a podokenní plynových topidel. Zapojujeme varné techniky a sporáky. Montujeme a prodáváme příslušenství a prostorové termostaty. Instalujeme CO hlásiče do rizikových prostorů pro zlepšení bezpečnosti u komínových spotřebičů.

Se servisem plynových spotřebičů mám mnohaleté bohaté zkušenosti. Pracujeme s produkty značek: Destila, Dakom, Therm, Thermona, Baxi, Ariston, Immergas, Mora a Kvantum.


Katalog firem:    

Domácí spotřebiče

,  

Ohřevná zařízení, armatury a potrubí

,  

Plynařské práce

,  

Topenářský materiál

,  
Štítky:

oprava plynové, kondenzační kotle, ohřev vody, topidla, plynové bojlery, Znojmo