Prodej a pronájem přepravní kontejnery 6m a 12m

METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha

Prodej a pronájem přepravní kontejnery 6m a 12m

METRANS, a.s.
Námořní kontejnery prodej pronájem Praha
Ocelové námořní přepravní kontejnery poslouží i jako sklad či dílna

Námořní kontejnery jsou univerzálním mobilním prostředkem pro skladování i přepravu zboží. O rozsáhlých možnostech využití kontejnerů ví své společnost Metrans, která se jejich prodejem a pronájmem dlouhodobě zabývá. V současné době přináší svým zákazníkům tři základní typy ocelových námořních kontejnerů, které vyhoví požadavkům všech klientů.

Přepravujete zboží? Využijte ocelové námořní přepravní kontejnery od společnosti Metrans!

Možnosti využití ocelových námořních přepravních kontejnerů

Ocelové námořní přepravní kontejnery lze díky jejich mobilitě využít k založení jednoduchých skladovacích prostor. Vytvoří bezpečný mobilní sklad na staveništích, poslouží jako sklad plodin, zboží nebo nářadí či jako dílna. Námořní kontejnery lze využít rovněž pro sušení dřeva či uskladnění dokumentů. Díky své pevné konstrukci má kontejner povahu trezoru, představuje bezpečné řešení pro skladování předmětů různého charakteru.

Prodej univerzálních námořních kontejnerů


Ocelové námořní přepravní kontejnery – typy a parametry

Firma Metrans má v portfoliu v současné době tři základní typy námořních přepravních kontejnerů, které se liší především svou velikostí. Všechny splňují optimální bezpečnost, jsou vyrobeny z pevného obalu pro náročné terénní podmínky a z 2 mm ocelového plechu. Robustní konstrukce umožňuje velké zatížení, podlaha kontejnerů je z překližky. Kontejnery disponují kapsami pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem i uchycením v rozích pro zvedání jeřábem.

Pořízením námořního přepravního kontejnerů získáte spoustu variant využití. Díky mobilitě můžete s kontejnery snadno manipulovat. V případě, že se vám nákup nevyplatí, můžete si je u firmy Metrans levně pronajmout.

Námořní přepravní kontejnery pro přepravu i skladováníVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.metrans.eu/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej a pronájem kontejnerů

Prodej a pronájem kontejnerů

Kontejnery typů 6m+ a 12m+ se hodí pro každou příležitost, aniž bychom si to běžně uvědomovali. Námořní typy můžete pořídit za velice nízkou a příznivou cenu, nehledě na to, že velice levný je také pronájem těchto netradičních prostor.

Vydáno 28.10.2017
Kontejnery na skladování i přepravu zboží od METRANS

Kontejnery na skladování i přepravu zboží od METRANS

Zajistit bezpečné skladování a přepravu zboží je snadné díky firmě METRANS, a.s., která se zaměřuje na prodej kontejnerů. Hodit se vám budou, ať už potřebujete zboží uložit ve skladu nebo přepravit třeba na druhou stranu světa. Dodáváme různé rozměry kontejnerů a díky široké nabídce na našich prodejních skladech po celé České republice si vybere každý zákazník.

Vydáno 31.03.2016
Prodej kontejnerů na skladování i přepravu zboží

Prodej kontejnerů na skladování i přepravu zboží

Hromadí se vám doma věci, které potřebujete někam vhodně uložit? Musíte přepravit zboží na velkou vzdálenost přes oceán, nebo železnicí? Ať už vás trápí jakýkoli z těchto problémů, vše vyřeší společnost METRANS, a.s. Nabízíme prodej kontejnerů, které využijete na skladování i přepravu zboží. Dodáváme různé rozměry kontejnerů. Díky velkému výběru na našich prodejních skladech po celé republice, splníme přání každého zákazníka.

Vydáno 10.01.2015Vydáno 18.11.2016
811 Zhlédnutí
Topováno 04.05.2018

Prodej kontejnerů

Prodej kontejnerů

Ocelové námořní přepravní kontejnery k prodeji od společnosti Metrans

Pronájem kontejnerů

Pronájem kontejnerů

Pronájem mobilních námořních ocelových kontejnerů ke skladování zboží

Last way kontejnery

Last way kontejnery

Last way námořní ocelové kontejnery pro zámořskou i kontinentální přepravu