MIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel

Mikeš a spol s.r.o. Jídelna Mikeš

MIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel

Mikeš a spol s.r.o.
Jídelna MikešMIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel

Sedíte celý den v práci a nestihnete si zajít nikam na oběd? Nebo pracujete z domu a nemáte čas na přípravu teplého oběda? Neodbývejte se rychlým občerstvením a jinými nezdravými alternativami teplého hlavního jídla. Místo toho se obraťte na firmu MIKEŠ a spol., která ve městě Opava provozuje nově zrekonstruovanou jídelnu, a kromě výdeje obědů zajišťuje také rozvoz jídel do kanceláře či domů.

Rozvoz jídel Opava a okolí

Pestrý jídelníček a kvalitní česká kuchyně

Pokud se chcete kvalitně najíst, ale nemůžete trávit čas přípravou jídla, jídelna MIKEŠ a spol. je skvělým řešením. Náš denní jídelníček tak zahrnuje zdravou výživu a pestrou, racionální stravu. Vaříme kvalitně klasická jídla bez náhražek, z poctivých a zdravých tradičních surovin, tak jak se to má. Protože i česká kuchyně může být zdravá.

Každý den připravujeme jednu poctivou polévku a dále si můžete vybrat ze čtyř hlavních jídel. Na své si přijdou také vegetariáni, pro které připravujeme bezmasá jídla.

Podívejte se na aktuální jídelníček


Rozvoz jídel Opava a okolí

Abyste neztráceli čas přecházením do jídelny, teplý oběd vám dovezeme. Vy si jej tak můžete vychutnat kdekoli, ať už doma nebo v kanceláři. Rozvoj jídel zajišťujeme po městě Opava a okolí. Uvaříme pro jednotlivce i celé firmy, a to s jakýmkoliv počtem zaměstnanců, navíc za příznivé ceny.

Naše jídelna je tu pro vás od 11 do 13 hodin. Pokud si chcete jídlo odnést s sebou, přijít si můžete od 10:30 do 13 hodin, kdy vydáváme do jídlonosičů. Rozvoz jídel zajišťujeme od 9:30 do 13 hodin.

Potřebujete rozvoz jídel? Obraťte se na nás
FIREMNÍ ČLÁNKY


Chcete se bez námahy a skvěle najíst? Vyzkoušejte rozvoz jídel po Opavě a okolí

Chcete se bez námahy a skvěle najíst? Vyzkoušejte rozvoz jídel po Opavě a okolí

Rozvoz jídel je dnes poměrně oblíbenou záležitostí. Lidé si chtějí pochutnat na teplém obědě, ale zároveň mnohdy nemají čas na jeho přípravu. Pokud se chcete kvalitně najíst, ale nechcete trávit čas u sporáku ani v restauraci, je pro vás právě rozvoz jídel naprosto ideální volbou. Nemusíte se však omezovat pouze na pizzu, hamburgery a další fastfoodová jídla, jejichž rozvoz je dnes nejpopulárnější. Opavská jídelna Mikeš a spol nabízí rozvoz klasických a zdravých jídel za dobré ceny.

Vydáno 11.01.2016
Kvalitní firemní obědy s rozvozem přímo do firmy

Kvalitní firemní obědy s rozvozem přímo do firmy

Kvalitní stravování patří nejen do domácností, ale také do firem. Aby zaměstnanci nemuseli odcházet do okolních restaurací, mají možnost si jídlo, podle vlastního výběru, z jídelníčku objednat a nechat dopravit do firmy. A o jídlo i rozvoz v Opavě a okolí se postará jídelna Mikeš a spol s.r.o.

Vydáno 06.12.2017Vydáno 29.11.2016
624 Zhlédnutí
Topováno 19.02.2020