O venkovní a vnitřní žaluzie a rolety se vám postará firma ars Ústí z Ústí nad Labem

Přemýšlíte nad vhodnou stínící interiérovou technikou? Pomůže vám firma ars Ústí spol. s r. o., která s vámi vybere vhodné žaluzie tak, abyste ušetřili peníze za náklady vzniklé vytápěním a klimatizací. Jsme přesvědčeni, že si v našem širokém sortimentu vybere i ten nejnáročnější zákazník - kromě designových kousků tam najdete i klasické, dřevěné či textilní žaluzie a rolety pro různé použití.

Poradíme vám s interiérovou stínící technikou

Vnitřní a venkovní žaluzie představují investici, která se vyplatí

Setkáváte se doma s problémem, že vám sousedé vidí do oken a v létě vás při sledování TV či při spánku ruší zářící sluneční paprsky? Není se čemu divit, každý chce mít doma určitý komfort pro který je schopný udělat opravdu maximum. Venkovní žaluzie dokáží zachytit přímé sluneční paprsky, zamezují přehřívání interiéru a váš exteriér dovedou svým vzhledem k dokonalosti. Pokud ale nevlastníte rodinný dům, určitě oceníte žaluzie vnitřní. I ty dokáží váš interiér zútulnit.

Na našich stránkách najdete markýzy, venkovní rolety, interiérové rolety, žaluzie, screenové rolety, japonské posuvné panely a jiná netradiční řešení, či sítě proti hmyzu, okna, parapety a dveře.

Venkovní a vnitřní žaluzie s vámi vybere náš zkušený personál


Kvalitní žaluzie nejen pro Ústí nad Labem a okolí

Hledáte-li odborníky na žaluzie a stínící techniku, obraťte se na firmu ars Ústí, která se o vše postará. Poskytujeme služby na profesionální úrovni. Náš personál je pravidelně školený a používá moderní technologie. Neváhejte a domluvte si nezávaznou schůzku s našim zaměstnancem a proberte vše důležité – možnosti, návrh, umístění a volbu správných vnitřních či venkovních žaluzií.

Najdete nás na rohu Bozděchovy a Masarykovy ulice v Ústí nad LabemVydáno 01.12.2016
133 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevěná okna, plastová okna i interiérové dveře na míru vašim požadavkům

Dřevěná okna, plastová okna i interiérové dveře na míru vašim požadavkům
Dřevěná okna, plastová okna i moderní interiérové dveře seženete v nabídce společnosti ars Ústí m- áme pro vás kvalitní okna i dveře různých materiálů, velikostí i barev. Ať už stavíte nový dům a sháníte interiérové dveře, nebo jen chcete vyměnit stará okna za plastová okna, u nás si přijdete na ...

Nežádoucí slunce ani pohledy zvědavých sousedů vás už nemusí trápit

Nežádoucí slunce ani pohledy zvědavých sousedů vás už nemusí trápit
Chcete si uchránit svoje soukromí a vadí vám, že vám každý vidí do oken? Ruší vás ostré slunce při sledování televize, při práci či spánku? Nebo jen chcete mít kousek soukromí a stínu na své zahrádce? Zvolte správné interiérové či exteriérové zastínění a váš problém bude vyřešen. Řešením mohou být ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ars Ústí, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ars Ústí, s.r.o.
www.ars-usti.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Bozděchova 97/2
Ústí nad Labem 400 01

info@ars-usti.cz
+420 602 448 335


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha