ars Ústí, s.r.o.
Stínící technika Ústí nad LabemNežádoucí slunce ani pohledy zvědavých sousedů vás už nemusí trápit

Chcete si uchránit svoje soukromí a vadí vám, že vám každý vidí do oken? Ruší vás ostré slunce při sledování televize, při práci či spánku? Nebo jen chcete mít kousek soukromí a stínu na své zahrádce? Zvolte správné interiérové či exteriérové zastínění a váš problém bude vyřešen. Řešením mohou být například žaluzie, venkovní rolety, screenové rolety, markýzy či další typy zastínění. Pořídit tyto produkty není komplikované, pokud si vyberete správného dodavatele.

Screenové rolety, markýzy, venkovní rolety: nežádoucí slunce ani pohledy zvědavých sousedů vás už nemusí trápit

Zvolte správné markýzy, venkovní rolety, screenové rolety či jiné a užívejte si pohodlí

Ochrana před sluncem, přehnaným teplem či pohledy kolemjdoucích je něco, bez čeho by se mnozí necítili dobře. A není divu. Ať už je člověk doma nebo v zaměstnání, chce mít komfort a jistou dávku soukromí. To je schopna zařídit firma ARS Ústí spol. s.r.o., která se zaměřuje na výrobu a dodávku interiérového i exteriérového zastínění jako jsou markýzy, venkovní rolety, interiérové rolety, žaluzie, screenové rolety, japonské posuvné panely a jiná netradiční řešení, ale také na sítě proti hmyzu, okna, parapety či dveře. Díky bohatým zkušenostem a znalostem v oboru vám zdejší zaměstnanci velmi rádi a odborně poradí s výběrem toho nejvhodnějšího řešení pro vaši absolutní spokojenost. Kromě změření, návrhů montáže vám zajistí taktéž opravy, servis či čištění žaluzií.

Venkovní rolety přináší kvalitní zatemnění i utlumení hluku

Jedním z velmi oblíbených a účinných způsobů stínění jsou venkovní rolety. V ARS Ústí jsou vám k dispozici venkovní rolety zazdívací, nadokenní i venkovní rolety do překladu. Zvolit si můžete také mezi manuálním a elektrickým ovládáním. Venkovní rolety jsou skvělou ochranou nejen před sluncem a nežádoucím teplem, ale pomáhají také tlumit okolní hluk a zvýšit ochranu vašeho majetku. V zataženém stavu totiž tvoří celistvou plochu bez postranních mezer a kompletně zastiňují interiér. Za příjemnou cenu dostanete designový a 100% odolný produkt, který zastíní vše potřebné, ale zároveň uchová váš kontakt s prostředím.

Markýzy jsou populární jak u rodinných domů, tak pro komerční účely

Velmi elegantním a zároveň efektivním řešením přebytečného slunečního záření jsou markýzy všeho druhu. Společnost ARS Ústí nabízí markýzy výsuvné, polokazetové i kazetové markýzy, markýzy sklopné, markýzy samostatně stojící, svislé markýzy i pergoly a zimní zahrady. Výhodou těchto produktů je pevnost, stabilita, atraktivní vzhled s možností výběru mnoha barev i rozměrů a především funkčnost a spolehlivost. Markýzy je možno zatahovat a ovládat jak ručně, tak i pomocí motoru a v nabídce jsou také různé doplňky pro ještě větší komfort a spokojenost zákazníka. Markýzy jsou vhodné k zastínění rodinných domků, komerčních prostor, panelových domů, prosklených fasád, balkónů i zimních zahrad.

Stále oblíbenějším systémem stínění jsou i screenové rolety

Screenové rolety používají jako stínící prvek síto, které umožňuje výhled ven, ale přitom odděluje vnitřní a venkovní prostory. Stejně jako ostatní zmíněné druhy stínění jsou i screenové rolety vyráběny s velmi odolných materiálů, které nepodléhají vlivům počasí a zachovávají si své schopnosti jak v oblasti regulace tepla a světla, tak i v oblasti ochrany před větrem, deštěm, prachem a hmyzem. Screenové rolety se instalují na venkovní stranu okna či prosklené stěny. V případě montáže těchto rolet se na budovy instalují také větrná čidla, aby se v případě vysoké větrnosti automaticky vytáhly.

Vyberte si některou ze zmíněných stínících technik, nebo i kteroukoli jinou z nabídky firmy ARS Ústí a užívejte si soukromí, pohodlí a komfort všude tam, kde se nacházíte.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ars-usti.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevěná okna, plastová okna i interiérové dveře na míru vašim požadavkům

Dřevěná okna, plastová okna i interiérové dveře na míru vašim požadavkům

Dřevěná okna, plastová okna i moderní interiérové dveře seženete v nabídce společnosti ars Ústí m- áme pro vás kvalitní okna i dveře různých materiálů, velikostí i barev. Ať už stavíte nový dům a sháníte interiérové dveře, nebo jen chcete vyměnit stará okna za plastová okna, u nás si přijdete na své.

Vydáno 28.01.2016
O venkovní a vnitřní žaluzie a rolety se vám postará firma ars Ústí z Ústí nad Labem

O venkovní a vnitřní žaluzie a rolety se vám postará firma ars Ústí z Ústí nad Labem

Přemýšlíte nad vhodnou stínící interiérovou technikou? Pomůže vám firma ars Ústí spol. s r. o., která s vámi vybere vhodné žaluzie tak, abyste ušetřili peníze za náklady vzniklé vytápěním a klimatizací. Jsme přesvědčeni, že si v našem širokém sortimentu vybere i ten nejnáročnější zákazník - kromě designových kousků tam najdete i klasické, dřevěné či textilní žaluzie a rolety pro různé použití.

Vydáno 01.12.2016Vydáno 19.05.2015
199 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2016