Vnitrostátní a mezinárodní silniční doprava i logistické služby

Společnost PAP TRUTNOV se již více než 25 let specializuje na silniční kamionovou přepravu a svou pozici na trhu průběžně upevňuje. Podle potřeb klientů neustále rozšiřuje vozový park i logistické služby a služby spedice. Svým klientům poskytuje vnitrostátní i mezinárodní dopravu s důrazem na individuální přístup a vysokou odbornost.

vnitrostátní a mezinárodní doprava

Vnitrostátní a mezinárodní doprava

Kromě poskytování služeb vnitrostátní dopravy tvoří významnou část činnosti společnosti doprava mezinárodní. Ta je zajišťována v rámci celé Evropy. Podle aktuálních potřeb zákazníka bude kamionová přeprava zajištěna plachtovými návěsy, velkoobjemovými soupravami či plachtovými solo vozidly do 6,5 či 15 tun.

Firma PAP TRUTNOV se rovněž specializuje na přepravu nebezpečného zboží dle ADR dohody. Díky rozsáhlému vozovému parku je schopna poskytnout i přepravu chladírenskými a mrazírenskými návěsy. Pokud klientům nevystačí dané kapacity, poskytuje rovněž spediční služby. Spolupracuje přitom jen s ověřenými a zkušenými dopravci.

Rozsáhlý vozový park českého dopravce PAP TRUTNOV


Logistika a skladování

Kromě služeb dopravy poskytuje svým zákazníkům firma také možnost uskladnění zboží v provozovně v Trutnově. Tyto prostory lze využít jak ke krátkodobému, tak dlouhodobému uskladnění. Samozřejmostí je možnost třídění, vedení skladové evidence či umístění regálového systému.

Pro nejefektivnější vnitrostátní i mezinárodní přepravu zajišťuje firma PAP TRUTNOV také komplexní logistické služby. Postará se o volbu vhodných tras, dopravních prostředků i všech záležitostí, souvisejících s nakládkou či vykládkou. Díky mnohaletému působení na trhu je odborníkem v logistice i kamionové přepravě a zajistí vám adekvátní služby za ideální cenu.

Kamionová vnitrostátní i mezinárodní dopravaVydáno 09.12.2016
85 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Silniční doprava

Silniční doprava
Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PAP TRUTNOV, s.r.o. Mezinárodní silniční doprava
WEBOVÁ STRÁNKA
PAP TRUTNOV, s.r.o.
www.paptrutnov.cz
Adresa

Adresa

Petříkovická 248
Trutnov 541 03

info@paptrutnov.cz
+420 493 033 480


Najdete nás také zde:

ARES
captcha