PAP TRUTNOV, s.r.o.Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.

Silniční doprava, PAP TRUTNOV, s.r.o.

Rychle, bezpečně a levně po celé České republice i v rámci zahraničí

Díky mnohaletým zkušenostem přesně víme, co si můžeme v této oblasti dovolit a proto jsou naše služby v oblasti silniční dopravy opravdu komplexní a ucelené. Mezinárodní doprava tvoří velkou součást mnohých nadnárodních společností a velkých firem a proto je důležitou součástí našeho každodenního života. V rámci mezinárodních služeb zabezpečujeme přepravu po celém území Evropy.

Využijte služeb našeho rozsáhlého vozového parku, který pro Vás přepraví cokoli, kamkoli


Vnitrostátní silniční doprava

I v naší rodné zemi má silniční doprava své místo, které zaujímá velkým procentem. Nákladní doprava zařizuje převoz jakéhokoliv zboží. K tomu se využívají plachtové návěsy, velkoobjemové soupravy, sólo vozidla do 6,5 nebo 15 tun. Je však také možná přeprava nebezpečného zboží dle dohody ADR nebo expresní přeprava kusových zásilek.

Součástí našich služeb je také spedice a logistika


Držte se osvědčené kvality

Každý zákazník musí mít důvěru v to, co děláme. I my se proto držíme osvědčené kvality a spolehlivých vozů, které se neustále přizpůsobují moderním podmínkám, náročným tržním a ekonomickým podmínkám, ale také musejí splňovat nevyšší ekologické předpoklady. Proto používáme bezpečné a prověřené vozy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.paptrutnov.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vnitrostátní a mezinárodní silniční doprava i logistické služby

Vnitrostátní a mezinárodní silniční doprava i logistické služby

Společnost PAP TRUTNOV se již více než 25 let specializuje na silniční kamionovou přepravu a svou pozici na trhu průběžně upevňuje. Podle potřeb klientů neustále rozšiřuje vozový park i logistické služby a služby spedice. Svým klientům poskytuje vnitrostátní i mezinárodní dopravu s důrazem na individuální přístup a vysokou odbornost.

Vydáno 09.12.2016Vydáno 02.11.2017
265 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2018