CENTROPLAST, s.r.o.
Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Jak ochránit své zboží? Přece kvalitním obalem. Obalový materiál všeho druhu vyrábí firma Centroplast s.r.o. Uherské Hradiště. Specializujeme se zejména na LDPE a HDPE fólie, plastové sáčky a pytle či fólie k tvorbě parotěsné zábrany. Všechny výrobky jsme schopni upravit vašim požadavkům přesně na míru.

Rychlé dodání vám zaručí CENTROPLAST

Plastové fólie LDPE a HDPE

V našem sortimentu naleznete více než tisíc typů plastových výrobků, jako jsou plastové fólie, sáčky a pytle, hadice či polohadice. Pořídíte u nás třeba LDPE hadice, polohadice a fólie ideální k hygienickému balení potravin či balení a ochraně zboží. Podle vašich potřeb můžeme LDPE fólie potisknout.

Dále vyrábíme teplem smrštitelné hadice a fólie LDPE, které vynikají pevností a tuhostí, tepelnou odolností a vyrovnanou smrštitelností v podélném i příčném směru. V našem sortimentu najdete také parotěsné zábrany LDPE, které brání pronikání vody, jsou odolné proti chemikáliím a jejich parám i proti působení mikroorganismů a plísním.

Plastové fólie LDPE a HDPE i další výrobky


Plastové folie a obalový materiál atypických rozměrů

Našim cílem je vycházet vstříc zákazníkům, proto jsme schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci našich produktů přesně podle požadavků klientů. Navíc ve velmi krátkém čase, do 24 hodin. Potřebujete plastové fólie či jiné výrobky atypických rozměrů?

Výroba je prováděna v souladu s platnými normami a předpisy, takže si můžete být jisti kvalitou našich produktů. Samozřejmostí je zajištění poradenství a servisních služeb. Veškeré výrobky také dopravíme na místo určení. Obraťte se na nás!

Centroplast – plastové výrobky na míruVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.centroplast.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.

Vydáno 17.01.2018
Chraňte své zboží smršťovací fólií od firmy CENTROPLAST

Chraňte své zboží smršťovací fólií od firmy CENTROPLAST

Společnost CENTROPLAST je specialistou na tvorbu plastových obalů a dalších produktů na balení výrobků, například smršťovacích fólií. Zaměřujeme se na výrobu obalových materiálů na zakázku přesně dle požadavků klienta. Na míru vytvoříme téměř jako jakoukoliv variaci našich plastových obalů, navíc ve velmi krátkém čase.

Vydáno 08.02.2016Vydáno 20.12.2016
136 Zhlédnutí
Topováno 20.01.2020

Agrofólie

Agrofólie

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Plastové pytle, HDPE, LDPE fólie

Plastové pytle, HDPE, LDPE fólie

Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

Bublinková fólie

Bublinková fólie

Standardní i antistatická bublinková fólie – ochranný obalový materiál