Převozy zesnulých z místa úmrtí po celé ČR i ze zahraničí Česká Lípa – objednání nonstop

H&H AUXILIA s.r.o. Pohřební služba Nový Bor

Převozy zesnulých z místa úmrtí po celé ČR i ze zahraničí Česká Lípa – objednání nonstop

H&H AUXILIA s.r.o.
Pohřební služba Nový BorH&H AUXILIA zaručuje citlivý přístup a profesionální pohřební služby

V těch nejtěžších chvílích, jako je loučení s drahou osobou, je dobré mít někoho, kdo vám pomůže zařídit vše potřebné. Využijte proto naši pohřební službu H&H AUXILIA s.r.o.,s tradicí už od roku 1991. Zajišťujeme kompletní kremační a pohřební služby. Díky citlivému přístupu vám můžeme chvíle smutku usnadnit. Vycházíme našim klientům maximálně vstříc, nabízíme všechny druhy pohřbů a smuteční obřady mohou probíhat v obřadních síních nebo v kostelech církve katolické, husitské či bratrské.

Pohřební služba H&H AUXILIA vám poskytne kompletní servis

Přenechte nám vaše starosti s pohřbem

Pohřební služba Česká Lípa – H&H AUXILIA poskytuje kompletní pohřební servis včetně odvozu či převozu zemřelého, a to i ze zahraničí. Vyřídíme úmrtní list na matrice v místě úmrtí, zajistíme zhotovení smutečních oznámení (parte) na počkání a poradíme vám s výběrem nejvhodnější formy rozloučení se zesnulým. U naší pohřební služby si můžete vybrat konkrétní typ pohřbu - zajišťujeme pohřeb žehem, pohřeb do hrobu nebo hrobky i rozptyl popela. Všechny druhy pohřbů mohou proběhnout s obřadem či bez, záleží pouze na vašem přání.


Smuteční obřady v režii zkušené pohřební služby

Kanceláře našich pohřebních služeb najdete ve městě Česká Lípa, Nový Bor, Cvikov nebo Jablonné v Podještědí. H&H AUXILIA vám zaručuje kompletní pohřební služby, včetně hudebního doprovodu, kameramana, fotografa a smutečního řečníka. Poskytujeme dopravu pro smuteční hosty podle potřeb, a to autem i autobusem. Zhotovíme také kytice a věnce. Postaráme se o to, aby celý pohřeb k vaší naprosté spokojenosti.

Pohřební služba Česká Lípa – služby a kontakty
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pohřební služba v Libereckém kraji

Pohřební služba v Libereckém kraji

Život je plný radosti, štěstí a spokojenosti, ale patří k němu i pocity smutku, když se na pohřbu máme loučit s našim blízkým. I po radostném a šťastném životě to končí smutkem a bolestí příbuzných. Dopřejte zesnulému hezké rozloučení. To je to poslední, co pro člověka můžete udělat.

Vydáno 06.12.2017Vydáno 19.12.2016
139 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2019