Výrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností

Josef Krčma - lisovna plastů

Výrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností

O kvalitní a přesné plastové výlisky se postará lisovna plastů Josefa Krčmy

Získejte kvalitní plastové produkty přímo od výrobce. Na vstřikování plastů se specializuje společnost Josef Krčma – lisovna plastů, která vznikla už v roce 1995. Provádíme lisování, montáž a kompletaci kvalitních a přesných produktů z různých polymerních materiálů. Lisovna plastů sídlí vde Vsetíně.

Stroje na výrobu plastových výlisků

Kvalitní a přesné plastové výlisky

Vytváříme plastové výrobky v té nejlepší kvalitě a s vysokou přesností rozměrů, vlastností i barev. Zpracováváme zejména materiály, jako je PP, PE, ABS či PA. Všechny jsou předpřipravovány našimi pracovníky, kteří jsou proškoleni a dbají na dodržení přesného a předem daného dávkování. Z polymerních materiálů vyrábíme metodou vstřikování plastů plastové výlisky, které následně pečlivě kompletujeme.

Mezi námi vyráběné produkty patří široký sortiment různých plastových výrobků od kosmetických dóz, přes plastové šlehače až po kolena vodovodních trubek.


Lisovna plastů: plastové výrobky dle přání zákazníka

Díky materiálně-technickému zázemí a týmu profesionálních pracovníků naplníme jakékoliv potřeby našich zákazníků v oboru výroby plastových výlisků systémem vstřikování plastů. Celý proces výroby navíc podléhá pečlivé kontrole, aby naše hotové výrobky byly kvalitní, přesné a stoprocentně odpovídaly požadavkům klientů.

Chcete si i vy nechat vyrobit plastové výlisky podle vašich představ? Právě pro vás je tu naše lisovna plastů, která vám zaručí výrobu plastových produktů v té nejvyšší kvalitě.

Josef Krčma – lisovna plastů: kvalitní a přesné plastové výrobkyVydáno 24.01.2017
175 Zhlédnutí
Topováno 08.11.2022
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Krčma - lisovna plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Krčma - lisovna plastů
www.edb.cz
Adresa

Adresa

4. května 2185
Vsetín 755 01

josef.krcma@seznam.cz
+420 774 279 981


Najdete nás také zde:

ARES
captcha