Josef Krčma - lisovna plastů

CZKKompletace výrobků z polymerních materiálů

Společnost Josefa Krčmy byla založena v srpnu roku 1995 ve Vsetíně. Specializujeme se na výrobu vstřikovaných plastových výrobků. Realizujeme lisování, montáž a kompletaci výlisků z polymerních materiálů PP, PE ABS, PA. Lisovna plastů sídlí ve Vsetíně na ulici 4. května, kde máme své vlastní výrobní i kancelářské prostory.

V současné době zaměstnáváme 10 pracovníků s profesní skladbou, jež odpovídá našemu technickému, výrobnímu vybavení a schopnostem firmy.

Díky materiálně-technickému zázemí a profesionalitě našich zaměstnanců jsme schopni rychle a pružně řešit jakékoliv potřeby našich zákazníků v oboru výroby výlisků z plastických hmot systémem vstřikování.

Vyrábíme plastové výrobky v té nejlepší kvalitě a s vysokou přesností, ať už se jedná o rozměry, vlastnosti, barvu aj.

Především zpracováváme materiály jako je PP, PE, ABS či PA, přičemž jsou tyto materiály předpřipravovány našimi pracovníky, kteří jsou kvalitně proškoleni a dbají na dodržení přesného a předem stanoveného dávkování.

Provádíme:
- lisování,
- montáž,
- kompletaci výlisků.

Vyrábíme velké množství různých plastových výrobků od kosmetických dóz, přes plastové šlehače až po kolena vodovodních trubek.

Veškeré práce provádíme tak, aby finální produkty byly dostatečně kvalitní a splňovaly požadavky našich zákazníků.

Stálým a prvořadým cílem naší firmy je nabízet našim partnerům práce v nejvyšší kvalitě za přiměřenou cenu.

O tom svědčí i řada zakázek, které jsme v minulosti realizovali. Tyto práce jsme získali na základě výběru z velmi náročného konkurenčního prostředí, díky snaze nabídnout potenciálnímu zákazníkovi bezkonkurenční podmínky a zpětně pak získání kladného hodnocení o našich kvalitách a schopnostech splnit všechny jejich specifikované požadavky.


Katalog firem:    

Ohřevná zařízení, armatury a potrubí

,  

Plastové obaly a fólie

,  

Plastové polotovary

,  

Plasty pro stavebnictví

,  
Štítky:

lisování plastů, montáž, kompletace výlisků z polymerních materiálů PP, PE ABS, PA