Svařované sítě, armovací a kari sítě vysoké kvality vyrábí SITAP

Svařované a armovací sítě pro stavební účely vyrábí a dodává firma SITAP, s.r.o., která vznikla roku 1992, avšak navazuje na téměř čtyřicetiletou tradici. Zabýváme se výrobou a prodejem svařovaných, armovacích a kari sítí. To vše ve vysoké kvalitě a pro použití v nejrůznějších průmyslových, stavebních i zemědělských odvětvích.

Při výrobě svařovacích sítí vždy vycházíme zákazníkům maximálně vstříc

Svařované sítě na zakázku

Vyrábíme svařované sítě z ocelového nebo žárově pozinkovaného drátu v různých variantách a velikostech. Vycházíme tak vždy vstříc přáním a požadavkům našich zákazníků. Svařované sítě mají čtvercové či obdélníkové otvory, jejichž velikost upravujeme dle zadání zákazníka. Výrobu provádíme na strojích firmy Schlatter, které se vyznačují vysokou přesností.

Námi vyráběné svařované sítě mají velmi široké možnosti využití, a to například při výrobě přepravních palet, krytů, klecí, kovového nábytku a panelů. Hodí se také jako sítě pro průmyslové podlahy a oplocení, využití najdou také v zemědělství.

Svařované sítě v různých variantách


Armovací a kari sítě

Najdete u nás armovací sítě v různých variantách dle vašich požadavků. Vyrábíme armovací sítě z betonářské oceli (B500A), které se využívají jako výztuž do železobetonových konstrukcí, pomocné sítě do betonu, do keramických stropů, na podlahové vytápění i jako plotové pletivo.

Široké možnosti uplatnění mají ve stavebnictví, jako výztužné sítě do betonářských výrobků, při výstavbě inženýrských sítí, na silničních stavbách i jinde. Kari sítě lze využít v zemědělství, zahrádkářství nebo chovatelství k vytvoření oplocení nebo kotců pro zvířata.

SITAP – armovací a kari sítěVydáno 16.02.2017
951 Zhlédnutí
Topováno 20.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svařované sítě i žebérkové pletivo na zakázku vyrobí firma SITAP

Svařované sítě i žebérkové pletivo na zakázku vyrobí firma SITAP
Kvalita výroby, rychlost dodávek a schopnost nabídnout různá atypická řešení sítí a pletiv ve snaze vyhovět zákazníkovi. To jsou přednosti společnosti SITAP, s.r.o., která od roku 1992 vyrábí a prodává lisované, kloubkové a žebérkové pletivo, ale také svařované a armovací sítě a další. Vše vyrábíme ...

Svařované sítě - výroba svařovaných sítí

Svařované sítě - výroba svařovaných sítí
Společnost SITAP s.r.o., se zabývá zpracováním drátu, specializuje se na výrobu svařovaných sítí, dále se zabývá výrobou a prodejem lisovaného a žebérkového pletiva a ocelového drátu, pletivo a dráty vyrábí ve standardních rozměrech nebo i na zakázku.

SITAP – 25 let výroby svařovaných sítí a lisovaného i žebérkového pletiva

SITAP – 25 let výroby svařovaných sítí a lisovaného i žebérkového pletiva
Společnost SITAP, s.r.o., zabývající se výrobou drátů, svařovaných sítí a pletiva, slaví 25. výročí od svého založení. V roce 1992 navázala na přidruženou výrobu Jednotného zemědělského družstva Býškovice a rozsah poskytovaných služeb postupně rozšiřovala. Dnes patří SITAP mezi významné výrobce ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SITAP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SITAP, s.r.o.
www.sitap.cz
Adresa

Adresa

Horní Újezd 92
Horní Újezd 753 53

info@sitap.cz
+420 581 622 655


Najdete nás také zde:

ARES
captcha