SITAP, s.r.o.

Vydáno 16.02.2017
399 Zhlédnutí
Topováno 20.09.2017

Svařované sítě, armovací a kari sítě vysoké kvality vyrábí SITAP

Svařované a armovací sítě pro stavební účely vyrábí a dodává firma SITAP, s.r.o., která vznikla roku 1992, avšak navazuje na téměř čtyřicetiletou tradici. Zabýváme se výrobou a prodejem svařovaných, armovacích a kari sítí. To vše ve vysoké kvalitě a pro použití v nejrůznějších průmyslových, stavebních i zemědělských odvětvích.

Při výrobě svařovacích sítí vždy vycházíme zákazníkům maximálně vstříc

Svařované sítě na zakázku

Vyrábíme svařované sítě z ocelového nebo žárově pozinkovaného drátu v různých variantách a velikostech. Vycházíme tak vždy vstříc přáním a požadavkům našich zákazníků. Svařované sítě mají čtvercové či obdélníkové otvory, jejichž velikost upravujeme dle zadání zákazníka. Výrobu provádíme na strojích firmy Schlatter, které se vyznačují vysokou přesností. Námi vyráběné svařované sítě mají velmi široké možnosti využití, a to například při výrobě přepravních palet, krytů, klecí, kovového nábytku a panelů. Hodí se také jako sítě pro průmyslové podlahy a oplocení, využití najdou také v zemědělství.

Svařované sítě v různých variantách


Armovací a kari sítě

Najdete u nás armovací sítě v různých variantách dle vašich požadavků. Vyrábíme armovací sítě z betonářské oceli (B500A), které se využívají jako výztuž do železobetonových konstrukcí, pomocné sítě do betonu, do keramických stropů, na podlahové vytápění i jako plotové pletivo. Široké možnosti uplatnění mají ve stavebnictví, jako výztužné sítě do betonářských výrobků, při výstavbě inženýrských sítí, na silničních stavbách i jinde. Kari sítě lze využít v zemědělství, zahrádkářství nebo chovatelství k vytvoření oplocení nebo kotců pro zvířata.

SITAP – armovací a kari sítě