SITAP – 25 let výroby svařovaných sítí a lisovaného i žebérkového pletiva

Společnost SITAP, s.r.o., zabývající se výrobou drátů, svařovaných sítí a pletiva, slaví 25. výročí od svého založení. V roce 1992 navázala na přidruženou výrobu Jednotného zemědělského družstva Býškovice a rozsah poskytovaných služeb postupně rozšiřovala. Dnes patří SITAP mezi významné výrobce svařovaných sítí či lisovaného a žebérkového pletiva a dalších produktů, dodávajících prakticky do celé Evropy. Díky kvalitnímu technologickému zázemí vyrábí své produkty i na zakázku a plní konkrétní potřeby svých klientů.

areál společnosti SITAP, s.r.o., Horní Újezd

Výroba žebérkového a lisovaného pletiva

V počátcích svého působení se firma zabývala především výrobou lisovaného pletiva pro třídiče kamenolomů, pískoven, štěrkoven či třídíren uhlí a koksu. Rovněž produkovala žebérkové pletivo, používané např. pro zahradnické účely či odchov kožešinových zvířat. Výroba pletiva probíhala od samotného vzniku firmy na poloautomatických strojích. Výroba a prodej pletiva je významnou činností firmy i dnes.

Žebérkové pletivo Horní Újezd


Výroba armovacích sítí

K výraznému posunu společnosti v Horním Újezdě přispěl nákup nového stroje na výrobu sítí betonu. Jedná se o jedinečný prototyp stroje, který byl upraven a přestavěn přímo pro potřeby společnosti. Díky stroji se vyrábí i atypické sítě na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.


Výroba svařovaných sítí Horní Újezd

K dalšímu rozšíření výrobní činnosti firma přistoupila po pořízení svařovacího stroje SCHLATTER pro výrobu svařovaných sítí. V současnosti disponuje společnost dvěma svařovacími stroji, u kterých proběhla kompletní výměna řízení. Stroje se vyznačují vysokou kvalitou sváru a rychlostí.

Výroba svařovaných sítí tvoří cca 60% celkové produkce všech druhů sítí ve společnosti SITAP.

Prodej a výroba svařovaných sítí i pletiva pro variabilní využití


Firma s celoevropským působením

Díky kvalitě svařovaných sítí a žebérkového a lisovaného pletiva mají o produkty zájem jak tuzemští klienti, tak zahraniční. Dnes vyrábí sítě a pletiva prakticky pro celou Evropu, od Slovenska přes Německo, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Slovinko až po Švédsko, Finsko a Dánsko.

Od roku 2002 se společnost SITAP pyšní certifikací TÜV NORD CERT GmbH pro systém managementu ISO 9001-2008. Kromě samotné výrobní činnosti se společnost podílí rovněž na podpoře kulturních, vzdělávacích a sportovních aktivit ve svém okolí.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sitap.cz

Vydáno 20.02.2017
201 Zhlédnutí
Topováno 18.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svařované sítě i žebérkové pletivo na zakázku vyrobí firma SITAP

Svařované sítě i žebérkové pletivo na zakázku vyrobí firma SITAP
Kvalita výroby, rychlost dodávek a schopnost nabídnout různá atypická řešení sítí a pletiv ve snaze vyhovět zákazníkovi. To jsou přednosti společnosti SITAP, s.r.o., která od roku 1992 vyrábí a prodává lisované, kloubkové a žebérkové pletivo, ale také svařované a armovací sítě a další. Vše vyrábíme ...

Svařované sítě - výroba svařovaných sítí

Svařované sítě - výroba svařovaných sítí
Společnost SITAP s.r.o., se zabývá zpracováním drátu, specializuje se na výrobu svařovaných sítí, dále se zabývá výrobou a prodejem lisovaného a žebérkového pletiva a ocelového drátu, pletivo a dráty vyrábí ve standardních rozměrech nebo i na zakázku.

Svařované sítě, armovací a kari sítě vysoké kvality vyrábí SITAP

Svařované sítě, armovací a kari sítě vysoké kvality vyrábí SITAP
Svařované a armovací sítě pro stavební účely vyrábí a dodává firma SITAP, s.r.o., která vznikla roku 1992, avšak navazuje na téměř čtyřicetiletou tradici. Zabýváme se výrobou a prodejem svařovaných, armovacích a kari sítí. To vše ve vysoké kvalitě a pro použití v nejrůznějších průmyslových, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SITAP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SITAP, s.r.o.
www.sitap.cz
Adresa

Adresa

Horní Újezd 92
Horní Újezd 753 53

obchod@sitap.cz
+420 581 622 655


Najdete nás také zde:

ARES
captcha