Ofsetová tiskárna, archový ofsetový tisk-formuláře, vizitky, prospekty

KODIAK print s.r.o

Ofsetová tiskárna, archový ofsetový tisk-formuláře, vizitky, prospekty

KODIAK print s.r.o
KODIAK Print: Tisk letáků a katalogů v regionech Holešov a Kroměříž

Potřebujete vytisknout firemní katalogy, letáky, vizitky, plakáty či cokoliv jiného? Obraťte se na skutečné profesionály. Firma KODIAK Print s.r.o. se tiskem a polygrafickými službami zabývá už více než dvacet let. Postará se o vysoce kvalitní tisk letáků, katalogů a dalších tiskovin pro firmy v regionu Holešov, Kroměříž.

Moderní tiskařský stroj MAN Roland 504LV

Tisk letáků a katalogů

Abychom uspokojili veškeré požadavky a přání zákazníků, poskytujeme nejrůznější služby. Provádíme ofsetový archový tisk a velkoplošný digitální tisk. Postaráme se tak o tisk letáků, plakátů, formulářů, dokladů a podobně. Zajistíme rovněž tisk katalogů, skládaček, brožur, kalendářů, časopisů a knih pro firmy. To všechno ve skutečně vysoké kvalitě a přesně podle vašich požadavků.

Mezi námi poskytovanými polygrafickými službami je také zajištění výtvarného návrhu, fotografování, skenování, DTP, předtisková příprava či řezání, vysekávání, protlačování etiket a mnohé další.

KODIAK Print: tisk katalogů a letáků pro firmy


Kvalitní tisk Holešov a Kroměříž

Základem pro kvalitní služby, které zajišťujeme, jsou kvalifikovaní pracovníci a moderní technologie. V provozovně Holešov máme nejmodernější stroje, například ofsetový stroj MAN ROLAND 504LV, plně automatizovanou linku V1 Theisen Bonitz 315 VP a stroj pro vazbu V2 Wohlenberg Quickbinder. Díky tomu vám zajistíme kvalitní barevný ofsetový tisk i precizní knihařské zpracování.

Poradíme si také s nestandardními požadavky, zajistíme speciální materiály a postaráme se o netradiční zpracování. Neváhejte nás kontaktovat.

Objednejte si tisk letáků u nás a přidejte se ke spokojeným zákazníkům!
FIREMNÍ ČLÁNKY


Digitální tisk rychlý, kvalitní a za velmi nízké náklady

Digitální tisk rychlý, kvalitní a za velmi nízké náklady

Potřebujete rychle a kvalitně vytisknout firemní materiály? Plánujete tisk katalogů, letáků, propagačních materiálů nebo jiných firemních dokumentů? Náklady na tisk bývaly do nedávna opravdu vysoké a dodací doba byla dlouhá. V dnešní době je tomu však jinak a to díky moderním strojům. Tiskárna KODIAK print s.r.o využívá nový digitální stroj Konica Minolta ACCURIOPRINT C2060L. Tento stroj tiskne velice rychle, kvalitně a za minimální náklady.

Vydáno 16.02.2018Vydáno 03.02.2017
237 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2020

Digitální velkoplošný tisk

Digitální velkoplošný tisk

Digitální velkoplošný tisk plakátů, letáků, bannerů, komplexní polygrafické služby

Firemní tiskoviny

Firemní tiskoviny

Tisk firemních tiskovin na moderních tiskových strojích, kvalitní polygrafické služby

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk kalendářů, brožur, knih, časopisů, letáků – rychle, kvalitně levně