Ofsetová tiskárna, archový ofsetový tisk-formuláře, vizitky, prospekty

KODIAK print s.r.o

Ofsetová tiskárna, archový ofsetový tisk-formuláře, vizitky, prospekty

KODIAK print s.r.o
Digitální tisk rychlý, kvalitní a za velmi nízké náklady

Potřebujete rychle a kvalitně vytisknout firemní materiály? Plánujete tisk katalogů, letáků, propagačních materiálů nebo jiných firemních dokumentů? Náklady na tisk bývaly do nedávna opravdu vysoké a dodací doba byla dlouhá. V dnešní době je tomu však jinak a to díky moderním strojům. Tiskárna KODIAK print s.r.o využívá nový digitální stroj Konica Minolta ACCURIOPRINT C2060L. Tento stroj tiskne velice rychle, kvalitně a za minimální náklady.

katalog Gogen

Malonákladové zakázky ve špičkové kvalitě

Naše společnost upřednostňuje moderní trendy a samozřejmě také nejnovější stroje a zařízení. Každý požadavek na tisk se musí nejprve zpracovat. Důležitá je předtisková příprava, která se realizuje v moderním studiu. Digitální stroj Konica Minolta ACCURIOPRINT C2060L je ideální řešení na malonákladový tisk tiskovin od vizitek až po katalogy ve špičkové kvalitě tisku.

Tisk a moderní technologie


Obecně o digitálním tisku

Digitální tisk už v dnešní době není novodobý pojem. Jedná se spíše o klasický styl tisku, který má své výhody a nevýhody. Jednou z výhod je samozřejmě jeho rychlost a to již ve formě jednoho jediného kusu. Digitální tisk v malých nákladech dneska už nahrazuje ofsetový tisk. Je téměř stejně kvalitní a přitom je velice rychlý. Formou digitálního tisku se tisknou letáky, brožury, plakáty, katalogy, vizitky a mnoho dalšího.


Stroje, zařízení a moderní technologie

Díky novému stroji Konica Minolta je digitální tisk rychlý, kvalitní a levný. Proto je dobré investovat do moderních technologií, což naše společnost udělala, a díky tomu můžeme našim zákazníkům poskytovat ještě rychlejší, kvalitnější a levnější servis.Více informací naleznete na našich stránkách  https://kodiak.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


KODIAK Print: Tisk letáků a katalogů v regionech Holešov a Kroměříž

KODIAK Print: Tisk letáků a katalogů v regionech Holešov a Kroměříž

Potřebujete vytisknout firemní katalogy, letáky, vizitky, plakáty či cokoliv jiného? Obraťte se na skutečné profesionály. Firma KODIAK Print s.r.o. se tiskem a polygrafickými službami zabývá už více než dvacet let. Postará se o vysoce kvalitní tisk letáků, katalogů a dalších tiskovin pro firmy v regionu Holešov, Kroměříž.

Vydáno 03.02.2017Vydáno 16.02.2018
117 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2020

Digitální velkoplošný tisk

Digitální velkoplošný tisk

Digitální velkoplošný tisk plakátů, letáků, bannerů, komplexní polygrafické služby

Firemní tiskoviny

Firemní tiskoviny

Tisk firemních tiskovin na moderních tiskových strojích, kvalitní polygrafické služby

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk kalendářů, brožur, knih, časopisů, letáků – rychle, kvalitně levně