BRANOMARKET, s.r.o.
Zvedací zařízení a kladkostrojeHydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket

Potřebujete pro svou stavební firmu lanové navijáky, zvedáky nebo pumpy? Nebo byste rádi vyměnili tlumiče a brzdy svého vozidla? Nemusíte zbytečně navštěvovat více prodejen - naše firma Branomarket s.r.o. vám poskytne bohatý sortiment zvedacích zařízení i potřeb pro automobily na jednom místě, navíc přímo od výrobce.

Prodáváme hydraulické zvedáky i řetězové kočky

Branomarket - spolehlivá zvedací zařízení

Firma Branomarket prodává a servisuje zvedací zařízení a dveřní zavírače. V našem sortimentu najdete ruční řehtačkové a hřebenové zvedáky, pojízdné kladkostroje a jednonosníkové kočky nebo lanové zvedáky. Všechna zařízení se mohou pochlubit vysokou odolností - vydrží maximální nápor a mohou tak být použita také v dolech nebo chemickém průmyslu.

Výrobky jako hydraulické zvedáky nebo hevery vždy naleznou své uplatnění ve stavebním a strojírenském průmyslu, neztratí se ale ani v domácích dílnách běžných zákazníků. Výrobky Brano se vyznačují dlouhou životností a šetrnou výrobou. Koupí našich zvedacích zařízení získáváte nejen kvalitní produkt, ale navíc šetříte životní prostředí.

Kvalitní zvedací zařízení za rozumné ceny


Náhradní díly pro automobilový průmysl

Kromě hydraulických zvedáků nebo řetězových koček se Branomarket zabývá také prodejem dílů pro známé automobilové značky. Naše tlumiče, brzdy, filtry, ventily, teplovodní i naftová topení, tažná zařízení, zámky nebo závěsy dodáváme pro vozy Audi, Volkswagen, Škoda nebo Seat. Vzduchové houkačky naší výroby se zase montují na nákladní vozy Scania nebo VOLVO.

Branomarket prodává zařízení a náhradní díly přímo od výrobce
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zvedací zařízení a kladkostroje BRANO – kvalita přímo od výrobce

Zvedací zařízení a kladkostroje BRANO – kvalita přímo od výrobce

Zvedání, tlačení, vyprošťování i přemisťování těžkých břemen – to vše zvládnou zvedací zařízení od společnosti BRANOMARKET. Nabízíme kladkostroje, nejrůznější zvedáky i navijáky, které najdou uplatnění v nejrůznějších oborech. Stačí si vybrat z naší široké nabídky. Jsme výrobcem legendárního zařízení BRANO, které zná a má doma snad každý.

Vydáno 29.02.2016
Zvedací zařízení a dveřní zavírače

Zvedací zařízení a dveřní zavírače

Společnost BRANOMARKET s.r.o., se zabývá převážně prodejem a servisem zvedacích zařízení a dveřních zavíračů. V sortimentu zvedacího zařízení patří k nejoblíbenějším ruční řehtačkové zvedáky, hřebenové zvedáky, pojízdné kladkostroje a jednonosníkové kočky či lanové zvedáky.

Vydáno 27.03.2018
Branomarket, s.r.o. - výhradní prodejce zvedacího zařízení u nás

Branomarket, s.r.o. - výhradní prodejce zvedacího zařízení u nás

Historie firmy Brano sahá až do roku 1862. V současnosti se řadí mezi výhradní prodejce a výrobce zvedacího zařízení a zavíračů dveří, produkty jsou k dostání v prodejnách firmy BRANOMARKET s.r.o.

Vydáno 05.07.2015Vydáno 17.02.2017
204 Zhlédnutí
Topováno 24.10.2019