Zvedací zařízení a kladkostroje BRANO – kvalita přímo od výrobce

Zvedání, tlačení, vyprošťování i přemisťování těžkých břemen – to vše zvládnou zvedací zařízení od společnosti BRANOMARKET. Nabízíme kladkostroje, nejrůznější zvedáky i navijáky, které najdou uplatnění v nejrůznějších oborech. Stačí si vybrat z naší široké nabídky. Jsme výrobcem legendárního zařízení BRANO, které zná a má doma snad každý.

zvedací zařízení, kladkostroje

Zvedací zařízení do všech firem

Zvedání a přemisťování těžkých břemen je denní chléb pro stavební, servisní, montážní i přepravní firmy. Ne vždy je ale přemisťování zboží možné vyřešit pomocí automatických strojů. Jak si pomoci, když je jediným zdrojem síly člověk? Řešení nabízí zvedací zařízení firmy BRANOMARKET. Naše kladkostroje a zvedací zařízení totiž ulehčí práci s těžkými i rozměrnými věcmi. Bez větší námahy si poradíte i s několika tunovými kusy.


Zvedáky, navijáky, kladkostroje i klasické BRANO

Ve společnosti BRANOMARKET víme, že každá firma využijte jiná zvedací zařízení. U nás proto najdete hned několik druhů výrobků, které se stanou vašimi pomocníky. Najdete u nás například:

- Hřebenové zvedáky – nosnost 2,5t – 20t
- Pákové zvedáky – nosnost 0,5t – 6,3t
- Lanové zvedáky – nosnost 0,8t – 3,2 t
- Lanové navijáky
- Řetězové kladkostroje – i v pojízdné variantě, nosnost až 20t
- Zednické kladky - s hákem, okem nebo nastavitelným řetězovým třmenem
- Závěsná zařízení

Prohlédněte si zvedací zařízení


Zvedací zařízení v prvotřídní kvalitě

A protože je pro nás důležitá nejen pestrost nabídky ale i kvalita výrobků, veškerá zvedací zařízení vyrábíme přesně dle předepsaných norem a předpisů. Garancí kvality jsou také certifikáty ISO 9001, TS 16949 a environmentální certifikát ISO 14001, které naše firma vlastní. Pokud tak i vy sháníte kvalitní zvedací zařízení přímo od výrobce, spolehněte se na sortiment BRANO.Vydáno 29.02.2016
494 Zhlédnutí
Topováno 28.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket

Hydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket
Potřebujete pro svou stavební firmu lanové navijáky, zvedáky nebo pumpy? Nebo byste rádi vyměnili tlumiče a brzdy svého vozidla? Nemusíte zbytečně navštěvovat více prodejen - naše firma Branomarket s.r.o. vám poskytne bohatý sortiment zvedacích zařízení i potřeb pro automobily na jednom místě, ...

Zvedací zařízení a dveřní zavírače

Zvedací zařízení a dveřní zavírače
Společnost BRANOMARKET s.r.o., se zabývá převážně prodejem a servisem zvedacích zařízení a dveřních zavíračů. V sortimentu zvedacího zařízení patří k nejoblíbenějším ruční řehtačkové zvedáky, hřebenové zvedáky, pojízdné kladkostroje a jednonosníkové kočky či lanové zvedáky.

Branomarket, s.r.o. - výhradní prodejce zvedacího zařízení u nás

Branomarket, s.r.o. - výhradní prodejce zvedacího zařízení u nás
Historie firmy Brano sahá až do roku 1862. V současnosti se řadí mezi výhradní prodejce a výrobce zvedacího zařízení a zavíračů dveří, produkty jsou k dostání v prodejnách firmy BRANOMARKET s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BRANOMARKET, s.r.o. Zvedací zařízení a kladkostroje
WEBOVÁ STRÁNKA
BRANOMARKET, s.r.o.
branomarket.cz
Adresa

Adresa

Tovární okruh 674
Hradec nad Moravicí 747 41

branomarket@brano.eu
+420 734 697 068


Najdete nás také zde:

ARES
captcha