Trápí Vás překlady nebo tlumočení? Už nemusí.

Společnost I.T.C. Jan Žižka (www.itc.cz) – překlady a tlumočení - byla založena roku 1998. Od té doby poskytuje komplexní překladatelské služby firmám, institucím i soukromým osobám, a to jak v Čechách, tak v dalších 12 zemích světa.


Kromě překladů všech evropských jazyků provádíme také překlady jazyků zemí z Dálného a Blízkého východu (korejština, čínština, hebrejština, arabština).
 

Provádíme i tzv. soudní (nebo také úřední překlady), což jsou překlady, které jsou opatřeny razítkem soudního tlumočníka. Ty jsou nutné v případech, když překlad slouží jako doklad uznání vzdělání (často překlady diplomů) nebo k prokázání občanství – rodné listy - či soudního rozhodnutí.

 

Pravděpodobně jako jediná překladatelská kancelář v ČR, jsme zveřejnili údaje o vzdělání našich překladatelů a tlumočníků. Víte tedy, kdo pro vás pracuje.

 
Kancelář má dlouholeté zkušenosti s překlady právních a ekonomických textů, ale také s překlady textů z chemie, fyziky, medicíny - i s texty technickými z odvětví stavebnictví, strojírenství a výpočetní techniky.
 

Jsme rádi, že mezi naše klienty patří např. i CNN, Universita Karlova, Česká spořitelna, ING Bank či Metrostav.

 

Překladatelství a tlumočnictví je naším jediným oborem, kterému se plně věnujeme.

 

Vědomi si toho, že sebelepší překladatel nemůže být specialistou na všechny obory, snažíme se již při zadní překladů volit překladatele znalého oboru a také konzultovat s klientem.

 

Budeme potěšeni, když se našimi klienty stanete i Vy.

Ing. Jan Žižka BA (Hons.)

 

Chcete-li se dozvědět více o společnosti I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o., navštivte webové stránky http://www.itc.cz.

 

 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.itc.cz

Vydáno 17.05.2013
602 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nejen soudní překlady a tlumočení pro každého

Nejen soudní překlady a tlumočení pro každého
„Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.“ A pokud cizí jazyky přeci jenom neovládáte, s překlady a tlumočením do kteréhokoli evropského jazyka, ale také například s překlady do arabštiny, korejštiny nebo japonštiny vám ráda pomůže společnost I.T.C. Jan Žižka Praha. Ta provádí překlady a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. Překlady Praha 1
WEBOVÁ STRÁNKA
I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o.
www.itc.cz
Adresa

Adresa

Sokolská 31
Praha 2 120 00

itc@itc.cz
+420 296 181 716


Najdete nás také zde:

ARES
captcha