Bezdrátové termostaty i termostaty řízené mobilem

KOVER, spol. s r.o.

Bezdrátové termostaty i termostaty řízené mobilem

KOVER, spol. s r.o.Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Pak jistě potřebujete kvalitní vybavení koupelen, potrubní příslušenství nebo krbový sortiment, který vám poskytne Kover Jeseník. Kromě prodeje vám můžeme zajistit rozvoz zboží, jeho montáž i následný servis.

Vybavení vodo topo plyn vám zajistí Kover Jeseník

Domácí vodárna podle vašich představ

Vše začíná u samotného návrhu přestavby, který pro vás rádi zpracujeme. S vaším dohledem pak vypracujeme projekt na ústřední topení, koupelnu, rozvod vody, domácí vodárnu nebo kanalizaci přesně podle vašich představ. Vše samozřejmě kvalitně a rychle. Následně si budete moct vybrat z našeho sortimentu - vodo topo plyn, čímž si ušetříte čas i peníze, protože nebudete muset střídat několik dodavatelů. V Kover Jeseník najdete:

- koupelnový sortiment (sprchové kouty, sanitární technika, ohřívače vody, vodovodní baterie)
- kompresory a čerpadla
- radiátory a další

Samotným prodejem naše služby nekončí. Pro naše klienty zajišťujeme zdarma rozvoz zboží v okolí Jeseníku a v případě zájmu také následnou montáž zboží. Dále můžete využít záruční a pozáruční servis na baterie nebo bezdotykové senzory i bezplatné poradenstí. V případě nutnosti můžete navíc využít servisních oprav, které provádíme na počkání.

Prohlédněte si veškerý sortiment - vodo topo plyn


Kover Jeseník hýčká věrné zákazníky

Naši klienti se často ptají na aktuální akční slevový sortiment. Najdete ho dostupný na webu, v současnosti jsme pro vás připravili například oblíbený otopný sušák obuvi, oběhové čerpadlo Weberman a léto už vyhlížíme s akčním bazénovým příslušenstvím.

Nezapomeňte se podívat na aktuální akční sortiment
FIREMNÍ ČLÁNKY


Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

Firma KOVER, spol. s r.o. představuje sestavu Jablotron. Nejnovější řešení v sortimentu zálohování čerpadel. Celá sestava obsahuje nízkopříkonové čerpadlo, řídící jednotku, zálohovací akumulátor a potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Tato sestava zajišťuje komplexně řízené zálohované čerpadlo včetně základní regulace. Má také široké možnosti nastavení.

Vydáno 27.02.2018Vydáno 27.02.2017
399 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2020