Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

Firma KOVER, spol. s r.o. představuje sestavu Jablotron. Nejnovější řešení v sortimentu zálohování čerpadel. Celá sestava obsahuje nízkopříkonové čerpadlo, řídící jednotku, zálohovací akumulátor a potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Tato sestava zajišťuje komplexně řízené zálohované čerpadlo včetně základní regulace. Má také široké možnosti nastavení.

Náhradní zdroje, KOVER, spol. s r.o.

KOVER je tradiční česká firma

Firma pochází z Jeseníku, kde najdete také její prodejnu. Zaměřuje se na prodej širokého sortimentu pro všechny instalatéry, topenáře a elektrikáře. Zboží je však také určeno firmám nebo i soukromým zájemcům. Chystáte se na stavbu domu nebo rekonstrukci bytu? V tom případě zde jistě najdete vše potřebné z oblasti elektra nebo vodo-topo-plyn.

Vodo – topo – plyn i veškerý sortiment z oblasti elektra


Zálohovaná oběhová čerpadla - náhradní zdroje

Jaké je jejich využití a v čem jsou tyto produkty výjimečné? Zálohová oběhová čerpadla nahrazují standardní oběhová čerpadla. Jsou daleko úspornější. Nespotřebovávají tolik elektrické energie. Navíc při výpadku sítě běží dále a to pomocí akumulátoru. Díky tomu nevznikají žádné ztráty způsobené převodem napětí. Topný systém může fungovat bez elektřiny až 24 hodin.

Vyberte si zálohové oběhové čerpadlo a nechejte si jej nastavit dle vaší aplikace a přání


Řídící jednotka čerpadla

U tohoto produktu čerpadla můžete najít řídící jednotku CP-201M. Je určena pro energeticky úsporné aplikace. Obsahuje obvody pro dobíjení zálohovacího akumulátoru. Řídící jednotka má také zabudovanou auto-diagnostiku, která kontroluje funkci všech klíčových částí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kover.cz/

Vydáno 27.02.2018
173 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník
Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Pak jistě potřebujete kvalitní vybavení koupelen, potrubní příslušenství nebo krbový sortiment, který vám poskytne Kover Jeseník. Kromě prodeje vám můžeme zajistit rozvoz zboží, jeho montáž i následný servis.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOVER, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVER, spol. s r.o.
www.kover.cz
Adresa

Adresa

Slezská 1303/1 (areál kasáren)
Jeseník 790 01

obchod@kover.cz
+420 584 411 642


Najdete nás také zde:

ARES
captcha