FOREZ s.r.o.Díly pro elektrotechnický a automobilový průmysl

Sháníte spolehlivé a kvalitní plastové či kovové díly pro automobilový průmysl? Zajímá vás elektrotechnika a chtěli byste vždy používat jen ty nejlepší možné produkty? Kladete důraz na přesnost, bezchybnost a kvalitu zboží? Pak se seznamte s firmou FOREZ s.r.o..

Díly pro automobilový průmysl vám zajistí FOREZ

Spolehlivá elektrotechnika vyžaduje spolehlivé součástky

Kvalita každého výrobku velmi úzce souvisí s kvalitou jeho jednotlivých součástí. Má-li elektronika, automobil či cokoli jiného správně fungovat, je potřeba zajistit spolehlivé, trvalé a stabilní díly. Společnost FOREZ je výrobcem kovových i plastových výlisků a dílů převážně pro elektrotechnický a automobilový průmysl. Produkuje však i součásti potřebné v dalších průmyslových oblastech, například cívky, víčka a řadu dalších výlisků z běžných druhů termoplastů a kovů.

FOREZ – profesionální nástrojárna, lisovna i konstrukce


Technické oddělení, nástrojárna i lisovna

Firma FOREZ je profesionální společností, na kterou se můžete spolehnout, pokud sháníte díly pro elektrotechnický či automobilový průmysl. Disponuje několika odděleními, na kterých postupně vznikají zcela bezchybné produkty.

Plně vybavená nástrojárna se specializuje na konstrukční zpracování a výrobu tvářecích nástrojů, forem, měřících přípravku, automatizací i náhradních dílů.

V technickém úseku firmy FOREZ dochází především k technologické přípravě výroby pro lisovny plastů i kovů. V obou lisovnách se pak vyrábí konkrétní plastové či kovové výlisky. Za nejvyšší kvalitu výroby zodpovídá úsek řízení jakosti, kde se nachází špičkové vybavení světové úrovně.

Nástrojárna a lisovna pro automobilový průmysl
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Sháníte kovové nebo plastové díly pro automobilový nebo elektrotechnický průmysl? Pak nezoufejte, v obou těchto odvětvích vám bude skvělým partnerem společnost FOREZ s.r.o., jenž vyrábí jak plastové, takt také kovové díly.

Vydáno 21.03.2018
FOREZ - lisovací nástroje a formy, plastové výlisky i kovové výlisky vyrábíme již 20 let

FOREZ - lisovací nástroje a formy, plastové výlisky i kovové výlisky vyrábíme již 20 let

Lisovací nástroje a formy, plastové výlisky nebo kovové výlisky – to i mnohem více vyrábí společnost FOREZ. Již 20 let se pohybujeme v oboru a na pěti výrobních místech zaměstnáváme více než 700 lidí. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele komponentů pro automobilový a elektrotechnický průmysl, obraťte se na nás. V rámci orlickoústeckého kraje i celé ČR totiž patříme ke špičce.

Vydáno 18.03.2016Vydáno 01.03.2017
54 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017