FOREZ s.r.o.FOREZ - lisovací nástroje a formy, plastové výlisky i kovové výlisky vyrábíme již 20 let

Lisovací nástroje a formy, plastové výlisky nebo kovové výlisky – to i mnohem více vyrábí společnost FOREZ. Již 20 let se pohybujeme v oboru a na pěti výrobních místech zaměstnáváme více než 700 lidí. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele komponentů pro automobilový a elektrotechnický průmysl, obraťte se na nás. V rámci orlickoústeckého kraje i celé ČR totiž patříme ke špičce.

plastové výlisky

Nástrojárna vyrábí lisovací nástroje a formy

Nástrojárna společnosti FOREZ Ostrov se specializuje na lisovací nástroje a formy. Na základě detailních a propracovaných návrhů konstrukčního oddělení zde zhotovujeme lisovací nástroje a formy na plasty, které najdou využití nejen v automobilovém průmyslu. Navrhujeme a vyrábíme ale také tvářecí nástroje a to střižné, tažné, ohýbací i kombinované. Usilovně také pracujeme na vývoji automatizací pro vstřikování plastů.


Kovové výlisky z různých materiálů

V Ostrově ale máme nejen nástrojárnu, v lisovně kovů vyrábíme kvalitní kovové výlisky různých tvarů a velikostí. Kovové výlisky vyrábíme tvářením za studena, problém pro nás díky tomu není vyrobit:

- kontakty (bronzové, mosazné, měděné, nerezové)
- rozměrově přesné a tvarové výlisky
- výtažky
- nerezové dílce

Poradíme si také s objemovým tvářením, omíláním či odmašťováním.


Přesné plastové výlisky

V naší nabídce ale nechybí ani kvalitní plastové výlisky. Ty vznikají hned ve dvou závodech ve městech Sázava u Lanškrouna a Lanškroun o celkové ploše přes 10000 m2. Při výrobě využíváme nejmodernější technologie, bez problému vyrobíme technické a pohledové díly pro automobilový a elektrotechnický průmysl, dvoukomponentní i tříkomponentních díly.

Pokud i vy hledáte spolehlivého dodavatele výlisků a lisovacích forem, obraťte se na nás. Budeme vám k dispozici od prvotního návrhu řešení až po výrobu jednotlivých dílů.

Forez vám nabízí kvalitní služby již přes 20 let
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Sháníte kovové nebo plastové díly pro automobilový nebo elektrotechnický průmysl? Pak nezoufejte, v obou těchto odvětvích vám bude skvělým partnerem společnost FOREZ s.r.o., jenž vyrábí jak plastové, takt také kovové díly.

Vydáno 21.03.2018
Díly pro elektrotechnický a automobilový průmysl

Díly pro elektrotechnický a automobilový průmysl

Sháníte spolehlivé a kvalitní plastové či kovové díly pro automobilový průmysl? Zajímá vás elektrotechnika a chtěli byste vždy používat jen ty nejlepší možné produkty? Kladete důraz na přesnost, bezchybnost a kvalitu zboží? Pak se seznamte s firmou FOREZ s.r.o..

Vydáno 01.03.2017Vydáno 18.03.2016
127 Zhlédnutí
Topováno 20.05.2017