Spolehlivý prodejce doplňků pro boty i zavazadel s odborným poradenstvím

Internetový portál VseProBoty.cz navazuje na takřka 25letou tradici prodeje tkaniček, vložek do bot, krémů a dalších doplňků pro boty a péči o ně. Cílem portálu je kromě samotného prodeje doplňků pro boty poskytnout i odborné poradenství, rady a tipy při výběru i péči o obuv. Díky širokému zaměření eshopu si zákazníci vyberou nejen vše potřebné pro své boty. K dispozici mají rovněž výběr pantoflí, sandálů, ponožek či zavazadel.

tkaničky

Rady a návody při výběru obuvi a péči o ni

Víte, proč používat krém na boty? Jak ošetřit syntetickou obuv, zbavit boty zápachu nebo jak opravit obuv ze syntetiky, zničenou špatnou impregnací? Na portálu VseProBoty.cz naleznete na tyto otázky odpovědi a spoustu dalších odborných rad a tipů.

Společnost své mnohaleté praktické zkušenosti předává široké veřejnosti ve formě publikovaných článků. Mimo to zajišťuje kromě prodeje v eshopu i odborné poradenství. Obraťte se na obchod s konkrétním dotazem a obratem se dozvíte, co potřebujete vědět. Brzy se dočkáte odborných rad a tipů. Ty mohou souviset s opravou, péčí, zdravotní stránkou nošení obuvi i s výběrem vhodných doplňků.

Výběr doplňků a přípravků pro péči o obuv – rady a tipy


Vše pro boty – tkaničky, krémy, impregnace a další doplňky

V současné době se na trhu nachází opravdu nepřeberné množství nejrůznějších doplňků a čisticích či impregnačních přípravků, které vám usnadní nošení i údržbu a péči. Nahlédněte do jednotlivých kategorií eshopu.

Kromě mnoha typů tkaniček, netradičních šněrování a zipových systémů či ochranných a opravných přípravků a krémů si vyberete i další doplňky. Kartáče, napínáky, měřidla, chrániče, ohřívače, ortopedické produkty a mnohé další čekají jenom na vás. Nevíte, jak vybírat? Využijte uvedených rad a tipů od profesionálů.


Ponožky, pantofle, sandály i zavazadla

Díky snaze o rozšíření eshopu VseProBoty.cz naleznete v portfoliu produktů kromě doplňků pro obuv i jiné druhy sortimentu. Vyberete si např. z mnoha typů kvalitních ponožek, od hygienických a zkoušecích přes klasické, zdravotní až po zimní či dětské. Totéž se týká i kategorie pantoflí a sandálů.

Nový internetový portál poskytuje svým klientům možnost výběru hned v několika oblastech, mimo to se věnuje poradenské činnosti a publikaci rad a tipů. O kvalitě svědčí i držení prestižního mezinárodního certifikátu „A“, který je spolehlivým ukazatelem ekonomického stavu firmy.

Eshop s doplňky pro obuv, ponožkami, pantoflemi, sandály i zavazadly


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vseproboty.cz

Vydáno 15.03.2017
102 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi

Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi
Základní údržba a ošetření je důležitým předpokladem pro dlouhodobou životnost obuvi. Sebekvalitnější boty se neobejdou bez jednoduché pravidelné údržby, která zajistí výdrž a zlepšení jejich vlastností. Česká firma VTR s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních přípravků od impregnace na boty přes ...

Doplňky pro pohodlnou chůzi VTR

Doplňky pro pohodlnou chůzi VTR
Chcete docílit pohodlné a zdravé chůze? Eshop VseProBoty.cz pro vás připravil pestrý výběr ortopedických produktů nejen značky VTR. Ty jsou vyrobeny s ohledem na jednotlivé problémy z oblasti ortopedie. Zákazníkům jsou k dispozici ortopedické pomůcky pro podporu paty, podélné či příčné klenby či ...

Cestovní tašky a dětské batohy oceníte při rodinném výletě i dovolené u moře

Cestovní tašky a dětské batohy oceníte při rodinném výletě i dovolené u moře
Svačina, pití, náhradní oblečení nebo třeba kamera a fotoaparát, to a ještě mnohem víc si musíte sbalit, pokud se chystáte na výlet s rodinou, dovolenou nebo k vodě. Kam ale všechny věci dát? Odpověď známe ve společnosti VTR. Nabízíme vám totiž praktické a zároveň velice moderní cestovní tašky, ...

Pestrý výběr pohodlných a levných cestovních zavazadel

Pestrý výběr pohodlných a levných cestovních zavazadel
Absolvujete cestu do školy, do práce, na trénink, jednodenní výlet nebo dvoutýdenní dovolenou? Pak určitě i vy řešíte, kam uložit všechny potřebné věci. Kvůli nedostatku místa pak často musíte dělat kompromisy a některé potřebné věci prostě nechat doma. Těmto dnům je ale konec. Teď je tu e-shop ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VšeProBoty VTR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VšeProBoty
vseproboty.cz
Adresa

Adresa

Na Pařeničkách 2526
Rožnov pod Radhoštěm 756 61

vtr@vseproboty.cz
+420 603 207 580


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha