Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace

Potřebujete po zimě shodit pár kilo, zpevnit svaly nebo jen udržovat své tělo v kondici? K tomu všemu vám pomůže Sportovní centrum Semily. Poskytuje široké možnosti sportovního i relaxačního vyžití. K dispozici vám je sportovní hala, squash, malý sál pro stolní tenis a cvičení i fitcentrum. Na své si tu přijde zkrátka každý.

V areálu si zahrajete také stolní tenis

Sportovní hala a hřiště pro squash

Sportovní centrum Semily je místem pro sportovní vyžití, relaxaci i zábavu. Dominantou celého komplexu je centrální sportovní hala pro různé míčové hry. Povrch hrací plochy je syntetický a mezi základní vyznačená sportoviště patří kurt pro volejbal, tenisový kurt, hřiště na florbal, malou kopanou, házenou a košíkovou. K dispozici jsou vám také dva kurty na badminton nebo síť pro tréninkové golfové odpaly.

Velmi oblíbené a hojně využívané je sportoviště pro squash. Chtěli byste tento sport vyzkoušet, ale nemáte vybavení? Nevadí, raketu i míček vám zapůjčíme na recepci. Dále potřebujete jen sportovní oblečení a obuv se světlou podrážkou.

Sportovní centrum Semily - ideální místo pro všechny sportovce


Vybavené fitcentrum i relaxační procedury

Další součástí našeho sportovního centra je vybavené fitcentrum. Správný tréninkový plán vám sestaví vyškolený a zkušený trenér, zároveň vám doporučí vhodnou stravu a potravinové doplňky. Zahrát si u nás můžete také stolní tenis v herně se dvěma stoly - pálky i míčky lze zapůjčit na recepci. Místnost slouží také jako menší sál pro cvičení, je vybavena kobercem a zrcadly a skvěle se hodí třeba pro aerobik.

Kromě pronájmu sportoviště poskytuje Sportovní centrum Semily také relaxační procedury, tedy masáže, solárium i saunu. Součástí komplexu je komfortní ubytování hotelového typu, společenský sál pro různá školení a meetingy, anebo útulná restaurace.

Součástí prostor je také fitcentrumVydáno 03.03.2017
125 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním ...

Sportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace

Sportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace
Hledáte-li ideální místo pro aktivně strávený volný čas, navštivte Sportovní centrum Semily, kde naleznete prostory pro veškeré populární sportovní i relaxační aktivity na jednom místě. Centrum se může chlubit moderním vybavením a veškerým potřebným zázemím vytvořeným pro zábavu jedincům, rodinám i ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace
www.sportovni-centrum.cz
Adresa

Adresa

3.května 327
Semily 513 01

info@sportovni-centrum.cz
+420 481 622 996


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha