Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Multifunkční komplex

Hledáte sportovní či relaxační využití v okolí Semil? Pak přijeďte právě sem a můžete poznat multifunkční komplex, který nabízí jak zábavu, tak relaxaci, ale také mnoho sportovních aktivit. Zřizovatelem je město Semily, které spravuje tento objekt jako neziskovou organizaci a proto nabízí možnost sportování pro širokou veřejnost.

Fitness, aerobik, stolní tenis to vše a ještě daleko více najdete právě u nás


Samozřejmostí je také pronájem sportoviště

Můžete si pronajmout centrální halu, squash nebo například masáže, solárium či saunu. Najdete zde sportovní využití, relaxaci i zábavu. Mezi oblíbené cvičení se řadí fitness a aerobik. Máme zde stolní tenis, squash, halu pro tenis, volejbal, košíkovou, badminton, florbal, trénink golfu a mnoho dalšího. Pokud hledáte spíše smyslnou relaxaci, jistě vás potěší nabídka sauny, masáže nebo solárka.

Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje


Nabídka služeb ještě nekončí, ale právě začíná

Mezi další nabízené služby se řadí poskytování ubytování a to formou hotelového typu. K dispozici je společenský sál pro různá školení a meetingy, útulná restaurace a příjemná recepce, kde si můžete uvedené poskytované služby kdykoliv objednat. Ubytování je čisté, příjemné a moderní.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sportovni-centrum.cz

Vydáno 08.03.2018
324 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace

Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace
Potřebujete po zimě shodit pár kilo, zpevnit svaly nebo jen udržovat své tělo v kondici? K tomu všemu vám pomůže Sportovní centrum Semily. Poskytuje široké možnosti sportovního i relaxačního vyžití. K dispozici vám je sportovní hala, squash, malý sál pro stolní tenis a cvičení i fitcentrum. Na své ...

Sportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace

Sportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace
Hledáte-li ideální místo pro aktivně strávený volný čas, navštivte Sportovní centrum Semily, kde naleznete prostory pro veškeré populární sportovní i relaxační aktivity na jednom místě. Centrum se může chlubit moderním vybavením a veškerým potřebným zázemím vytvořeným pro zábavu jedincům, rodinám i ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace
www.sportovni-centrum.cz
Adresa

Adresa

3.května 327
Semily 513 01

info@sportovni-centrum.cz
+420 481 622 996


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha