PROPLANT GROUP s.r.o.
Lesní a okrasné školky Kelč

Vydáno 21.03.2017
476 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2018

Pěstujeme lesní sazenice pro další sadbu s radostí a vstřícností

Morava je krásné místo, kde se ještě pořád vidí kvalitní práce a také krásná příroda. Pokud tyto dvě věci snoubíte dohromady, tak vám může vzniknout právě náš sortiment lesních sazenic pro výsadbu do lesů a školek. Našimi hlavními produkty jsou tak prostokořenné ale i obalené lesní sazenice. Provozovna se nachází v areálu ZD Kelečsko.

Lesní sazenice, PROPLANT GROUP s.r.o.

Chraňme přírodu kolem nás, každý může přispět svým dílem

Cítíte občas také, že příroda kolem nás už není to, co bývala? Pak máte zřejmě podobný pocit, jaký máme my, a proto se snažíme o obnovu našich lesů. Vysazujeme a staráme se o nejmenší sazeničky, které vám dále můžeme právě na výsadbu do vašich lesů, nebo školek poskytnout. Každý z nás může přispět svým dílem.

Konkrétní informace o společnosti


Pěstování malých sazenic je našim údělem, kterého si vážíme

Lesní sazenice obzvláště prostokořenné pěstujeme klasickým způsobem. O každou z nich se pečlivě staráme. Můžete se u nás setkat se semenáčky, podřezané nebo školkované sazenice. Pěstují se v PE obalech, které mají objem kolem 600 cm krychlových. Samozřejmě jsou dodržovány všechny legislativy a také zákonné postupy.

Poskytované služby, které u nás uvidíte


Poctivě odvedená práce, díky které všichni můžeme lépe dýchat

Možná si řeknete, co je jeden malý stromeček, když máme celé velké a hluboké lesy, ale na každém, jednotlivci záleží a pokud se to týká našich lesů, tak to platí dvojnásob. Sazenice se také pěstují jak na polích, tak i ve sklenících.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.proplantgroup.cz