Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

PROPLANT GROUP s.r.o. Lesní a okrasné školky Kelč

Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Pěstovat lesní sazenice a stromky za účelem prodeje má smysl

Mít ve svém okolí alespoň kousek přírody je vždy příjemné, ať už žijete ve městě nebo na vesnici. Sednout si ve vaší obci na lavičku do parku, které příjemně stíní okolní stromy, to může být idylka pro nejednoho z nás. Tyto stromy mohou pocházet od firmy Proplant Group, která se pěstování a prodeji lesních sazenic věnuje, čímž pomáhá zušlechťovat a kultivovat okolí kolem nás. Sazenice stromků jsou pěstovány klasickým způsobem, a to buďto jako semenáčky, podřezané či školkové sazenice. Zájemci o stromky, jimiž jsou většinou obce a města, ale i soukromé osoby, si tedy mohou vybrat dle vlastního požadavku a doporučení odborníků. Nejčastěji jsou pak sazenice a stromky využívány k výsadbě lesů.

Prodej lesních stromků - zlatožluté thuje, PROPLANT GROUP s.r.o.

Kousek lesa si můžete přinést i k vám domů

Chtěli byste mít doma o kousek více přírody? Prodej lesních stromků je hlavním odvětvím, kterým se firma Proplant Group zabývá. Mezi jejich produkty patří především lesní sazenice stromků a to jak prostokořenných, tak obalených. Ale to není, co se týče stromků, vše. Můžete si vybírat také z okrasných dřevin a tújí za výhodné ceny. Ovšem dobrá cena se zde neodráží na úrovni služeb. Klienti po zkušenostech s jinými prodejci se ke společnosti Proplant Group vždy rádi vracejí, jelikož kvalita nabízených rostlin je na velice dobré úrovni. Prodej rostlin není zprostředkovávaný pouze jednotlivcům, nadšencům do zahradničení, ale využívají jej hojně také obce a města po celé České republice. Mezi klienty patří například městský úřad Praha či města Hranice, Zlín nebo Vsetín.

Prodej a pěstování lesních stromků


I rostliny mají svůj doložitelný původ

Pokud si chcete být jisti tím, že si koupíte na zahradu rostlinu skutečně kvalitní, která vám vydrží dlouho a neuhyne po první sezóně, je dobré vědět, odkud rostlina pochází. Prodej rostlin je jednou z oblastí, kterou se právě firma Proplant Group zaobírá. Rostliny pěstují své vlastní, a abyste nekupovali zajíce v pytli, mohou vám nechat vystavit list o původu sazenic, ze kterých váš strom či květinu vypěstovali. Samozřejmě pokud je vám milejší zasadit si sazenice rovnou doma a rostlinu si hýčkat od samého počátku, prodej sazenic také Proplant Group realizuje.

Prodej rostlin


Realizace vaší zahrady s odborným dohledem

Není to jen o správném výběru rostlin, ale také o jejich zasazení a umístění na vhodné místo. Realizace zahrad není pro nezkušené zahrádkáře jednoduchou disciplínou, ovšem se vším vám mohou dopomoci lidé s bohatými zkušenostmi a praxí v oboru. Prodej rostlin, sazenic a jejich pěstování se samozřejmě s celým procesem skvěle doplňuje, takže lidé ze společnosti Proplant Group přesně vědí, jak se kterým typem rostliny zacházet. Při dodržení celého postupu vám bude zelená okrasa dělat radost mnoho následujících let.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.proplantgroup.cz/

Vydáno 19.03.2015
4401 Zhlédnutí
Topováno 09.11.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pěstujeme lesní sazenice pro další sadbu s radostí a vstřícností

Pěstujeme lesní sazenice pro další sadbu s radostí a vstřícností
Morava je krásné místo, kde se ještě pořád vidí kvalitní práce a také krásná příroda. Pokud tyto dvě věci snoubíte dohromady, tak vám může vzniknout právě náš sortiment lesních sazenic pro výsadbu do lesů a školek. Našimi hlavními produkty jsou tak prostokořenné ale i obalené lesní sazenice. ...
PODSTRÁNKY

Pěstování lesních sazenic

Pěstování lesních sazenic
Pěstování sazenic lesních a okrasných dřevin, lesní sazenice pro lesní školky

Výsadba lesních, okrasných školek

Výsadba lesních, okrasných školek
Výsadba lesních a okrasných školek, okrasné keře a stromy do měst a obcí na Zlínsku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PROPLANT GROUP s.r.o. Lesní a okrasné školky Kelč
WEBOVÁ STRÁNKA
PROPLANT GROUP s.r.o.
www.proplantgroup.cz
Adresa

Adresa

Kelč 269
Kelč 756 43

proplant@email.cz
+420 608 876 138


Najdete nás také zde:

ARES
captcha