Kamenná dlažba výroba Praha – široký výběr přírodního kamene

Daha Nehvizdy, s.r.o. Kamenická výroba Praha

Kamenná dlažba výroba Praha – široký výběr přírodního kamene

Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší

Kamenná dlažba, kamenná pracovní deska, kamenné krby, obklady či hřbitovní architektura. To vše a další produkty z kamene můžete mít v té nejlepší kvalitě. Stačí se obrátit na naši společnost Daha Nehvizdy. Zabýváme se ušlechtilou i hrubou kamenickou výrobou. Kámen je velmi moderním a stálým materiálem, který má perfektní vlastnosti. Využijte i vy potenciál, který kámen nabízí!

Kamenná dlažba, parapety i obklady

Kamenictví Daha vám sežene i hůře dostupný kámen

Kámen a výrobky z něj jsou čím dál více oblíbenou komoditou. Sehnat přesně takový kámen, jaký si člověk představuje, však často není jednoduché. Naše kamenictví vám ale nabízí široký sortiment, ve kterém najdete i méně obvyklé druhy kamene. Snažíme se mít stále vše na skladě, aby naši klienti dostali to, co potřebují, co nejrychleji. Kromě toho máme možnost objednat vámi vybraný kámen i ze světového trhu.

Kamenictví Deha – kvalitní kámen a produkty z něj


Kamenná pracovní deska do kuchyně i pracovny

Vyrábíme deskoviny různých tlouštěk, materiálů i povrchových úprav (řezané, broušené, leštěné, tryskané, opalované). Pokud vás láká například kamenná pracovní deska do kuchyně, neváhejte. Kámen je odolný, a je tudíž ideální volbou všude tam, kde jsou na materiál kladeny vyšší nároky. Kamenná pracovní deska vydrží i to, co by desky z některých jiných materiálů poškodilo nebo znehodnotilo.


Luxusní kamenná dlažba, praktické krby a další kamenné produkty

Kamenictví Daha nabízí celou řadu výrobků, jejichž základním materiálem je kámen. Můžete si u nás nechat vyrobit například umyvadlové desky, kamenné dlažby, obklady, parapety, kamenné krby a další. Kromě toho realizujeme na přání klientů také urnové pomníky, hroby či hrobky.


Kamenictví Daha Nehvizdy vyrábí i pevné silniční dlažby a obrubníky

Vedle ušlechtilé kamenické výroby se zabýváme i hrubou kamenickou výrobou, tedy produkty jako jsou silniční dlažby, kostky, mozaiky či obrubníky. Máme za sebou řadu úspěšných zakázek a spokojených klientů. Pokud plánujete stavět z kamene, obraťte se na nás a přidejte se k nim!

Kamenictví Daha – úspěšné zakázkyVydáno 08.02.2016
234 Zhlédnutí
Topováno 26.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kámen v mnoha podobách

Kámen v mnoha podobách
Kámen je materiál, jehož využití je skutečně velice široké. Můžeme si jím ozvláštnit interiér našeho domu, šlapeme po něm v ulicích a je nezbytný na místě posledního odpočinku. Krásu i účelnost kamenných výrobků odhalují v Kamenictví Daha Nehvizdy s.r.o.

Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád

Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád
V posledních letech se v domácnostech a na stavbách stále více začal prosazovat kámen, jakožto spolehlivý stavební materiál. Nechejte si zhotovit fasádu, dlažbu, krb anebo jakýkoliv jiný výrobek z kamene od zkušené společnosti DANA NEHVIZDY s.r.o, která pokračuje již ve čtvrté generaci kamenické ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Daha Nehvizdy, s.r.o. Kamenická výroba Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Daha Nehvizdy, s.r.o.
www.dahanehvizdy.cz
Adresa

Adresa

Pražská 384
Nehvizdy 250 81

info@dahanehvizdy.cz
+420 777 227 313


Najdete nás také zde:

ARES
captcha