Klempířská výroba, oprava a rekonstrukce každé střechy

Především se však zabýváme klempířskou činností, která je našim specifickým řemeslem, kde jsme schopni vyrobit cokoliv na míru. Vzduchotechnické potrubí může být občas atypické, proto jej na požadavek zákazníka vyrobíme a následně také namontujeme, aby všechno přesně pasovalo.

Klempířská výroba, oprava a rekonstrukce střech

Klempířská výroba a její rozmanitost

Klempířská výroba, zahrnuje výrobu a montáž vzduchotechnického potrubí, dále pak tvarové díly. Vyrábíme speciální výsypky, zásobníky, skluzy. Nebojíme se standardních rozměrů, ale jsme připraveni i na jakékoliv výzvy a požadavky na atypické parametry těchto produktů. Jednat se může o originální vzduchotechnické potrubí nebo také násypky, výsypky a mnoho dalšího.


Provádíme nepřetržitě jakékoliv opravy a rekonstrukce střech

Tyto pracovní úkony zahrnují především hydroizolaci plochých střech ale také stavební a proti radonové izolace. Na střechách jsme jako doma, nemusíte se bát svěřit nám jakékoliv opravy a také další potřebné rekonstrukce.

Můžete nás kdykoliv kontaktovat


Použití moderních strojů a také speciálního zařízení má úspěch

Díky tomu můžeme uspokojit požadavky našich zákazníků a to i ty, kteří mají ty nejvyšší nároky. Pracujeme rychle a efektivně. Pokaždé používáme kvalitní materiály, které mají dlouhou životnost. Vždy záleží na daném konkrétním projektu a dále pak na požadavcích zákazníka. Dokážeme se přizpůsobit každému nezbytnému a potřebnému provedení.Vydáno 30.03.2017
68 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec
Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavoklima Liberec, s.r.o. Zámečnická výroba
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavoklima Liberec, s.r.o.
stavoklima-liberec-cz.webnode.cz
Adresa

Adresa

Valdštejnská 282/15
Liberec II 460 01

hovorka.jirka@tiscali.cz
+420 486 131 019


Najdete nás také zde:

ARES
captcha