Demonta T, s.r.o. - Centrála
Výkup kovošrotu a barevných kovů

Vydáno 04.04.2017
284 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2017

Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Sběrné suroviny hrají obrovskou roli nejenom v oblasti recyklace. Máte-li k dispozici kovový odpad nebo hromady papíru, neváhejte jej odevzdat sběrnám a kovošrotu. Demonta T, s.r.o. se postará o veškeré náležitosti při zpracování papírového i kovového odpadu. Přistavení kontejneru, zajištění odvozu, zpracování a následná likvidace není pro specialisty žádný problém.

Výkup papíru a železného odpadu

Sběr papíru má i v dnešní době velký smysl

Přebytečný papír se může hromadit jak v domácnostech, tak v kancelářích nebo také ve školách. Výkup papíru probíhá obvyklým způsobem, což znamená jednoduše přivést přebytečný papír na výkupní místo a nechat odborníky z firmy Demonta T, s.r.o., ať se o vše postarají. V současné době probíhá výkup jak kancelářského papíru, tak kartonů, lepenky a dalších papírových odpadů s příslušným označením.

Papírové odpady je možné efektivně recyklovat


S kovovým odpadem jedině do sběrny nebo kovošrotu

Kovošrot hraje nenahraditelnou roli v oblasti recyklace a nakládání s kovy. V případě, že se vám nahromadilo více železného i neželezného odpadu, neváhejte kontaktovat firmu Demonta T, s.r.o., která může zajistit jak přistavení kontejneru, tak přímý odvoz veškerého kovového odpadu v podobě kabelů, plechů, elektrospotřebičů, částí vozidel a dalšího. Také je možné zcela zdarma odevzdat veškerý elektrický šrot a motory. Firma všechen odpad vyzvedne, vytřídí, zpracuje a následně prodá pro další zpracování nebo výrobu nových kovů.

Sběr železa a neželezných kovů


Síť sběren je vskutku bohatá a provázaná

Demonta T, s.r.o. se angažuje především ve Slezsku v okolí Ostravy, Karviné nebo Havířova, avšak sběrný dvůr je možné najít také v Kladně nebo Lounech.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.demonta.cz