Demonta T, s.r.o. - Centrála
Výkup kovošrotu a barevných kovů

Vydáno 21.04.2016
195 Zhlédnutí

Výkup papíru - zbavte se nepotřebného materiálu a pomáhejte životnímu prostředí

Vyhodit noviny, letáky, nebo papírové obaly, staré sešity nebo krabice jen tak do popelnice? To v dnešní době naštěstí dělá čím dál méně lidí, důležitost třídění odpadu se dostává do povědomí široké veřejnosti a je již dnes běžnou součástí každodenního života. Třídit odpad nezabere téměř žádný čas a přitom jde o snadný krok, kterým může každý přispět na ochranu životního prostředí.

výkup kovů a papíru

Proč výkup papíru?

Výkup papíru přispívá k udržení rovnovážného stavu krajiny a papír alespoň díky recyklaci najde nové využití. Nahromadily se vám doma noviny, časopisy, lepenka, krabice nebo jiný starý papír? Navštivte jednu z našich provozoven, ať už ve městě Ostrava nebo okolí.


Výkup papíru pro domácnosti, firmy i školy

Starý papír k nám na výkup papíru může dovézt kdokoliv - ať už se vám doma nahromadily staré noviny nebo časopisy, dělali jste velký úklid, nebo podnikáte a ve firmě se vám neustále hromadí množství použitého nepotřebného papíru, jsme vám k dispozici. Výkup papíru je vhodný také pro školy, které mohou uspořádat například soutěž pro třídy v tom, kdo nastřádá nejvíce starého papíru a žáky tak motivovat k třídění i zájmu o životní prostředí.

Výkup papíru Ostrava


Výkup papíru Ostrava - jaké druhy vykupujeme?

- noviny, časopisy, letáky - vlnité lepenky, kartony, staré krabice - knihy bez pevných desek - použitý papír z tiskárny, sešity

Výkup papíru - Ostrava a další výkupní místa