Ekonomický software DUNA zefektivňuje vedení účetnictví firem a modernizuje administrativu u lékařů

Současná doba vyžaduje zvládat velké množství práce ve stále kratším čase. Ne vždy se to však daří. Proto pokud si přejete pracovat efektivně, vést svou firmu hospodárně a přitom nevynakládat horentní sumy do nových technologií, podívejte se na čtyři varianty software DUNA, který šetří Váš čas a usnadňuje práci.

Software Duna pro vedení mezd, účetnictví, lékařských výkonů

Ekonomický software DUNA poskytne dokonalý přehled o hospodaření

Pro většinu podnikatelů, firem, neziskových a příspěvkových organizací, které vedou účetnictví ve vlastní režii je nepostradatelný kvalitní a hlavně aktualizovaný účetní software. Díky mnoha automatizovaným funkcím pomáhá nejen účetním a ekonomickým manažerům efektivně zvládat práci, ale zároveň předchází chybám.

Příkladem za všechny je účetní a obchodní software DUNA. Jde o kompletní verzi účetního programu, který obsahuje všechny potřebné moduly pro vystavování, evidenci a účtování dokladů, skladovou a obchodní agendu a prodej v hotovosti. Moduly jsou provázané a navzájem spolupracují pro dosažení maximální efektivity při vzniku dokladů. Ekonomický software DUNA je k dispozici v různých variantách podle potřeb podnikatele, firmy či organizace: DUNA ÚČTO, DUNA DE, DUNA PROFI, DUNA OBCHOD.

Účetní a obchodní software DUNA


Chod firmy zefektivní mzdový software DUNA MZDY

Nepostradatelnou složku v efektivním vedení firmy zastupuje řízení lidských zdrojů a s ním související mzdová politika. Třebaže se na první pohled práce mzdových účetních zdá nenáročná, opak je v tomto případě pravdou.

„Výpočet mzdy u každého zaměstnance má svá specifika. Liší se v odlišných odměnách, daňových slevách a v posledních letech také bohužel v přibývajících exekučních a insolvenčních srážkách ze mzdy“, říká Lukáš Rajnošek ze společnosti TILL CONSULT a.s., která vyvíjí software DUNA MZDY.

Pro efektivní a přehledné vedení personální agendy vyvinula společnost TILL CONSULT mzdový software DUNA MZDY. Tento mzdový program umožňuje nejen výpočet mezd a odvodů na sociálním, zdravotním pojištění, ale také výpočet nemocenských dávek, exekucí, insolvencí a jiných srážek ze mzdy. Software zároveň přímo navazuje na účetní program DUNA ÚČTO. Předností je také propojení s docházkovým systémem a možnost rozúčtování mezd na jednotlivé zakázky.

Mzdový software DUNA MZDY


Prodejní software DUNA CASH pro nenáročnou elektronickou evidenci tržeb

V posledních měsících bylo předmětem četných diskuzí zavedení elektronické evidence tržeb. Nejhlasitěji byla slyšet část restauratérů a obchodníků, kteří si stěžovali na vysoké náklady související se zavedením technologie EET. Ne vždy však byla tato kritika oprávněná.

Společnost TILL CONSULT uvedla na tuzemský trh software pro elektronickou evidenci tržeb DUNA CASH. Software DUNA CASH je možné nainstalovat do tabletu, mobilu, notebooku či počítače v prodejně. Připojením k tiskárně účtenek pak obchodník získá elektronickou pokladnu, která nevyžaduje stálé připojení k internetu.

Výhodou programu DUNA CASH jsou nízké pořizovací náklady, snadná obsluha, konfigurace vlastního sortimentu zboží a variabilní možnost připojení doplňkových zařízení v podobě pokladního šuplíku, čtečky kódů, zákaznického displeje a celé řady dalších zařízení.

„Toto nenáročné softwarové řešení EET s názvem DUNA CASH nabízíme za jednorázovou platbu 3 900 Kč. Klient zároveň získá do konce roku přístup k aktualizacím a v ceně je zahrnuta také zákaznická podpora,“ říká Miroslav Till, ředitel společnosti TILL CONSULT.

Software pro elektronickou evidenci tržeb DUNA CASH


Inovativní lékařský software DUNA DENTA a DUNA PRIVAT usnadňuje vedení ordinací

Ačkoliv mnoho lékařů stále nedá dopustit na starý psací stroj, arch papíru a klasické lékařské záznamy, patří tento provoz ordinací spíše do doby minulého století. Společnost TILL CONSULT a.s. se kromě vývoje ekonomického a mzdového software podílí také na digitalizaci lékařských ordinací.

Lékařský software DUNA nabízí řešení pro zubní lékaře, pro praktické lékaře i pro ambulantní specialisty. Program DUNA DENTA / DUNA PRIVAT poskytuje kompletní vedení lékařské agendy od přehledného spravování kartotéky, vedení zdravotnické dokumentace, generování elektronických neschopenek včetně komunikace se zdravotními pojišťovnami, a mnoho dalšího. Jako jeden z mála lékařských software umožní v příštím roce DUNA DENTA i DUNA PRIVAT také elektronickou evidenci tržeb.


Jak bylo v článku zmíněno, příkladů, kde software DUNA pomáhá zefektivnit práci je celá řada. Proto se neobávejte změn a posuňte chod vaší firmy o další inovativní krok dále. Více informací naleznete na stránce https://www.duna.cz/.

Lékařský software DUNAVydáno 11.04.2017
67 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Účetní software DUNA ÚČTO

Účetní software DUNA ÚČTO
Klíčovým produktem DUNA je účetní software DUNA ÚČTO, který nabízí řešení účetnictví nejrozličnějším cílovým skupinám. Od účetních systémů pro drobné živnostníky, přes účetní programy, prodejní software i pokladní software pro mikropodniky a firmy, skladový program a skladový systém pro sklady, až ...

Informační systémy DUNA pro širokou škálu firem a podnikatelů

Informační systémy DUNA pro širokou škálu firem a podnikatelů
Podpora zákazníků patří mezi nejdůležitější kritéria při výběrů ekonomického software. Uživatelé systémů DUNA se mohou spolehnout na partnerské organizace ve všech oblastech ČR, které zajišťují počáteční představení systému, jeho instalaci a další služby, jako školení pracovníků klienta, podporu na ...
PODSTRÁNKY

DUNA ÚČTO

DUNA ÚČTO
DUNA ÚČTO, vedení účetní agendy pro firmy, OSVČ a neziskové organizace

DUNA MEDIK a DUNA TEPLO

DUNA MEDIK a DUNA TEPLO
DUNA MEDIK, software pro lékaře, DUNA TEPLO systém pro distributory energií

DUNA MZDY

DUNA MZDY
DUNA MZDY, software pro vedení mzdové a personální agendy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DUNA ekonomický software TILL CONSULT a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
DUNA ekonomický software
www.duna.cz
Adresa

Adresa

Čechova 947/29
Přerov 750 11

info@tco.cz
+420 581 277 387


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha