Co si vybavíte, když se řekne vůně? Přírodní vonné tyčinky, které můžete použít různým způsobem?

Mnohdy si ani neuvědomujeme, co všechno vůně dokážou. Zpříjemní a zútulní bydlení, provoní celý váš domov, kancelář nebo automobil. Existují typy, které jsou přírodní, takže v sobě neobsahují žádné chemické látky, jsou naprosto čisté jako příroda sama. Tyto typy podporují životní prostředí a navíc nám pomáhají udržovat svět voňavější.

Vonné tyčinky AutoSticks - přírodní vůně

Svět plný pohody, smyslné přitažlivosti a hlavně vůně

Není zřejmě nic krásnějšího na světě, než když přijdete do provoněného domova. Dýchne na vás kouzlo harmonie pomocí vůně, kterou jste si vybrali a kterou máte nejraději. Vonné tyčinky AutoSticks můžete zavěsit ve svém automobilu na zrcátko nebo je dát pod sedadlo v sáčku. Vždy je k tomu přibalené potřebné vybavení. Hodí se skvěle do skříňky, tašky, šuplíku či do kanceláře.

Objevte krásné a nové vůně do vašeho automobilu


Přírodní produkty jsou lidem nejblíže, zkuste na ně také vsadit

Vůně vám pomohou naladit se do dobré nálady. Obklopíte se příjemným pocitem a hezkými vzpomínkami. Použít je dokonce můžete i do květin, umělých nebo živých. Balení obsahuje 3 tyčinky, které vám vydrží až na 60 dnů, každá tyčinka na 20 dní. Vůně se rovnoměrně rozprostře a bude každý den intenzivní.

Zaměřujete se na vůně do vašeho domu nebo do květin?


S naší nabídkou nekončíme

Čekáte, že už je to všechno? V našem sortimentu naleznete kvalitní vůně do vašeho domova, které jsou základním typem, a vonných tyčinek je mnoho zajímavých druhů. Chcete také vůni na váš stromeček na zimu? Dokonce i to je možné, stačí si vybrat vůni, která vám bude příjemná.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ztrade.cz

Vydáno 19.04.2017
56 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací

Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací
Společnost Z-TRADE s.r.o. je největším dodavatelem svíček v České republice i na Slovensku. Dále je zástupcem několika renomovaných výrobců lepidel. Díky svým úspěchům mohla zahájit i vlastní výrobu. Obchodním artiklem je také tradiční i méně obvyklá dekorace.

Lepidlo je prostě nepostradatelné

Lepidlo je prostě nepostradatelné
Výrobky pod značkou UHU se používají po celé Evropě. Tato značka se v podstatě stala synonymem pro lepidla. Český zástupce této firmy, kterým je Z-Trade, na český trh dodává i vlastní výrobky, které se rovněž vyznačují prvotřídní kvalitou.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Z - TRADE s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Z - TRADE s. r. o.
www.ztrade.cz
Adresa

Adresa

třída Soukenická 93
Broumov - Olivětín 550 01

obchod@ztrade.cz
+420 491 523 911


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha