Akart CZ spol. s r.o.Zabalte svoje výrobky do kvalitních a na míru dělaných krabic

Najít použitou krabici nebo karton doma, či ve firmě asi není problém. Ale odpovídá takové balení o kvalitách vaší firmy? Nezhrozí se zákazník, když mu objednané zboží přijde v pomačkané a popsané krabici, kterou užíval již někdo před ním? Vyhněte se zbytečným nepříjemnostem a trapasům a objednejte si kvalitní obalový materiál od firmy Akart CZ spol. s r.o.

Krabice na míru, obaly na míru

Vaše dobré jméno a kvalita začínají už obalem

Obal je vlastně to první co zákazník vidí, když dostane zabalený výrobek do rukou. Podle druhu zboží, jeho přepravy, skladování a další manipulace si můžete vybrat z množství obalů, které mají přínos nejen pro dobré jméno firmy, ale také pro ochranu obsahu před poškozením a dalšími vnějšími vlivy. Společnost Akart CZ spol. s r.o. velice dobře zná problematiku skladování, logistiky a zásilkové přepravy a tomu přizpůsobuje i svoje výrobky, které spočívají v kartonových obalech, krabicích s potiskem, přepravních boxech, atd.

Zabalte svoje zboží kvalitně


Vaše zboží si zaslouží obaly, boxy i proklady

Kartonové obaly jsou jedním z nejčastějších způsobů balení. Jako materiál na jejich výrobu se používá vlnitá nebo hladká lepenka. Ta se dělí na několik různých vrstev, a sice od 2vrstvé až po 7vrstvé. Pro profesionální prezentaci můžete využít i různý potisk. Přepravní boxy se zase skvěle hodí pro skupinové zásilky, stohování a vysokou ochranu obsahu. Proklady oddělí jednotlivé kusy a nastolí v krabicích pořádek.

Balení, které má smysl


Říkají vám něco oktabíny?

Budete se divit, ale oktabíny jsou rovněž druh speciálního obalového materiálu, který je specifický osmiúhelníkovým průřezem. Je vhodným řešením pro přepravu sypkých hmot, granulátů a drobného sortimentu.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.akart.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hezká papírová krabice prodá výrobek za vás

Hezká papírová krabice prodá výrobek za vás

I něco tak obyčejného, jako jsou papírové obaly, může vypadat luxusně. V dnešní době se spotřebitelé nezaměřují pouze na samotný výrobek, který kupují. Soustředí se i na skutečnost, jak je produkt zabalený. Nejenom, že se tímto zvyšuje zájem zákazníka o výrobek – také se zvýší jeho důvěra ve vaši firmu a značku. Vzniká tak přidaná hodnota nejen pro zákazníka, ale také pro vaši společnost, která si jednoduše buduje jméno na trhu.

Vydáno 12.02.2015
Náhradní plnění

Náhradní plnění

Náhradní plnění – pro některé lidi španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo naopak může nakoupit zboží od jiné firmy, která zaměstnává více jak 50% lidí zdravotně postižených. Tento požadavek splňuje i firma Akart CZ spol. s.r.o.

Vydáno 20.03.2018
Nepodceňujte sílu papírové krabice

Nepodceňujte sílu papírové krabice

V čase, kdy vzhled hraje ve světě obchodu a reklamy významnou roli, je kladen velký důraz také na design obalů včetně krabic. Neúprosný trh zkrátka vyžaduje, aby tištěné obaly a obalové produkty měly vysoce reprezentativní vzhled. Zajímavě řešený obal nebo krabice s potiskem zkrátka zaujme a na tom se nic nezmění. Na druhou stranu ale není radno zapomínat na kvalitní provedení obalového materiálu.

Vydáno 03.09.2013Vydáno 09.05.2017
78 Zhlédnutí
Topováno 11.12.2017