MANUS Prostějov, spol. s r.o.
Zpřístupněné prostory jsou pro nechodící úleva

Být celoživotně nebo dočasně odkázaný na pomoc druhých, tak kdo to nezažil, asi nepochopí, jak těžké to je. Všude kolem jsou bariéry, které jsou složité překonat i pro zdravého člověka. Naštěstí společnost MANUS Prostějov spol. s r.o. myslí na všechny a umožňuje život lidem usnadnit pomocí plošin, schdodolezů i nájezdových ramp.

Šikmá schodišťová plošina, MANUS Prostějov, spol. s r.o.

Pro vozíčkáře, nemohoucí i rodiče s kočárky

Stačí, aby přišlo předvolání na úřady, nutnost jít k lékaři nebo na poštu a problém je na světě. Všude minimálně tři schody nebo patra, či jiné překážky, které brání tělesně postiženým, dočasně nemohoucím i rodičům, kteří tlačí kočárek, aby se dostali, kam potřebují. Nastává prosba o pomoc u ostatních lidi nebo zůstanete odkázaní sami na sebe. Proto je velice příjemné, když přijdete k budově a čeká tam na vás plošina určena právě pro tento účel nebo nájezdová plocha.

Vyjděte po schodech bez problémů


Schodolezy vám usnadní život doma i na veřejnosti

Pokud nechcete čekat na to, jestli někde bude nějaká plošina, tak se můžete zajistit sami. Všude máte možnost sebou vozit schodolezy, které jsou k zakoupení ve verzi pásové nebo kolečkové. Jakmile se před vámi objeví překážka, schodolezy vám bezpečně pomůžou všechny zdolávat. A nejen venku, ale i doma. Ložnice v patře už nebude pro vás žádný problém, ale výzvou k samostatnosti.

Život na vozíčku snadnější


Moderní řešení, které je známkou nesobeckosti

Díky plošinám, které máte možnost vidět u většiny budov a na veřejných prostorách, mají i tělesně postižení lidé, těžce chodící nebo rodiče s dětmi možnost žít plnohodnotný život bez překážek a s důstojností.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.manuspv.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


MANUS: Pomáháme tam, kde je potřeba

MANUS: Pomáháme tam, kde je potřeba

Když je člověk zdravý, má absolutní svobodu a může se volně pohybovat. Zkuste se ale na svět podívat z pozice tělesně postižené osoby, tedy osoby upoutané na invalidní vozík. Chcete nakoupit a zjistíte, že do svého oblíbeného obchodu se ani nedostanete. Proč? Jediný schod může zmařit vaši návštěvu. Tak jaký je to pocit? Pojďme společně tyto věci změnit!

Vydáno 17.05.2014Vydáno 10.05.2017
141 Zhlédnutí
Topováno 15.07.2019

Plošiny pro imobilní osoby

Plošiny pro imobilní osoby

Plošiny pro imobilní osoby, snadná dostupnost do budov pro handicapované osoby

Pásové a kolečkové schodolezy

Pásové a kolečkové schodolezy

Pásové a kolečkové schodolezy pro překonání všech typů schodišť

Nájezdové rampy a ližiny

Nájezdové rampy a ližiny

Nájezdové rampy a ližiny pro osoby na invalidním vozíku i matky s kočárkem