Vertikální zvedací plošina typu VPM 250, VPM 400 pro imobilní osoby

MANUS Prostějov, spol. s r.o.

Vertikální zvedací plošina typu VPM 250, VPM 400 pro imobilní osoby

MANUS: Pomáháme tam, kde je potřeba

Když je člověk zdravý, má absolutní svobodu a může se volně pohybovat. Zkuste se ale na svět podívat z pozice tělesně postižené osoby, tedy osoby upoutané na invalidní vozík. Chcete nakoupit a zjistíte, že do svého oblíbeného obchodu se ani nedostanete. Proč? Jediný schod může zmařit vaši návštěvu. Tak jaký je to pocit? Pojďme společně tyto věci změnit!

Plošiny pro imobilní osoby

Na cestě plné překážek

Imobilní osoby se na svých cestách setkávají s velkým množstvím překážek. Okolní svět jako by nebyl připravený na kolečka. Toto se snaží změnit společnost MANUS Prostějov, spol. s r.o.. Tato ryze česká firma se zaměřuje na výrobu zvedacích plošin pro vozíčkáře. Sortiment výrobků společnosti MANUS Prostějov je široký a jejich plošiny jsou proto vhodné pro instalaci do jakéhokoliv prostoru. Stačí jediná šikmá plošina pro imobilní a jejich svět se rázem stane mobilním! Vyrábíme proto šikmé schodišťové i svislé zvedací plošiny pro vozíčkáře. Šikmých schodišťových plošin vyrábíme několik variant - s přímou nebo lomenou dráhou, nebo také s jízdou do zatáčky. Naše vertikální zvedací plošiny pro imobilní mají nosnost až 400 kg! MANUS Prostějov dále vyrábí nůžkové elektrohydraulické zdvihací plošiny s brankami nebo schodišťové sedačky, stropní zvedací systémy a mnoho dalších zařízení, které ulehčují každodenní život osobám, upoutaným na invalidní vozík.

Sortiment společnosti


Stabilní plošiny stabilní společnosti

Pomáháme všude, kde je třeba, už více než dvacet let. S postupem let se měnilo zaměření společnosti, až se ustálilo na výrobě plošin pro imobilní osoby. Neustále rozšiřujeme sortiment našich výrobků. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby. Provádíme kompletní dodávky na klíč. Vše začíná zpracováním projektu umístění zařízení, přes jejich montáž, včetně přípojek elektro a dalších stavebních úprav. Na naše zařízení poskytujeme kvalitní záruční i pozáruční servis. V případě zájmu zákazníků instalujeme nejrůznější přídavné doplňky jako jsou:

- sedačky
- přístřešky
- nájezdy
- hlasitý telefon
- bezdrátové ovládání
- a mnoho dalších

Našim hlavním cílem je zpřístupňovat vozíčkářům místa, která jsou pro ně jinak nedostupná. Působíme proto po celé České republice, ale i v zahraničí. Usnadňujeme každodenní život i vozíčkářům v Rakousku, Německu, Itálii, Rusku, Kazachstánu, Bělorusku, Rumunsku a na Slovensku. Naše výrobky dosahují vysoké kvality a funkčnosti. Dále dbáme na snadné ovládání našich zařízení a hlavně na jejich bezpečnost a spolehlivost. Naše plošiny pro imobilní dále zapadají do celkové koncepce svého prostředí, takže nepůsobí rušivým dojmem. Pomáhat osobám na invalidním vozíku je přeci tak snadné, zkuste to i vy prostřednictvím firmy MANUS Prostějov!

Plošiny pro imobilní osoby


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.manuspv.cz/

Vydáno 17.05.2014
359 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zpřístupněné prostory jsou pro nechodící úleva

Zpřístupněné prostory jsou pro nechodící úleva
Být celoživotně nebo dočasně odkázaný na pomoc druhých, tak kdo to nezažil, asi nepochopí, jak těžké to je. Všude kolem jsou bariéry, které jsou složité překonat i pro zdravého člověka. Naštěstí společnost MANUS Prostějov spol. s r.o. myslí na všechny a umožňuje život lidem usnadnit pomocí plošin, ...
PODSTRÁNKY

Plošiny pro imobilní osoby

Plošiny pro imobilní osoby
Plošiny pro imobilní osoby, snadná dostupnost do budov pro handicapované osoby

Pásové a kolečkové schodolezy

Pásové a kolečkové schodolezy
Pásové a kolečkové schodolezy pro překonání všech typů schodišť

Nájezdové rampy a ližiny

Nájezdové rampy a ližiny
Nájezdové rampy a ližiny pro osoby na invalidním vozíku i matky s kočárkem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MANUS Prostějov, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MANUS Prostějov, spol. s r.o.
www.manuspv.cz
Adresa

Adresa

Za drahou 4/4332
Prostějov 796 01

manus@manus.cz
+420 582 360 558


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha