Kompletní služby autoservisu a pneuservisu

Když už s vozidlem musíte do servisu nebo na pravidelnou kontrolu, tak to chce mít oblíbený autoservis s kompletními službami, na který se můžete spolehnout. Jedním z nich je i Autoopravna Chrudim, které kromě jiného poskytuje služby autoservisu i pneuservisu.

Autoservis a autoopravna Chrudim: diagnostika a opravy „Common rail“ systémů

Autoservis, který podpoří požadavky na vaše vozidlo

Autoservis a autoopravna Chrudim je spolehlivým pomocníkem pro každý problém s vaším vozidlem. Disponuje s moderní technikou, která umožňuje poskytnout nejlepší a nejkvalitnější servis pro všechny osobní i nákladní vozidla a motocykly. Kromě oprav zajišťuje i pravidelné prohlídky a péči, které zamezí hrozícím poruchám a následně zbytečně velkým opravám.

Vaše vozidlo bude v dobrých rukách


Pneuservis zajistí kompletní péči o vaše kola

Když už máte cestu do autoservisu, tak by to rovnou chtělo provést i péči o kola. Ještěže je vše na jednom místě. Zkušený tým odborníků provede péči o pneumatiky osobních i nákladních vozidel a zajistí vám komfort, jaký si zaslouží vaše vozidlo i vy. A to od sezónního přezouvání, přes opravy až po údržbu a uskladnění. Součástí je i případná ekologická likvidace starých pneumatik.

Nemusíte se starat o pneumatiky sami


Na jaké konkrétní služby se můžete těšit?

Profesionální autoservis poskytuje všechny dostupné služby pro usnadnění provozu vozidla. K tomu patří kompletní servis včetně diagnostiky a opravy pro všechny typy vozidel, kompletní pneuservis jako například přezutí pneumatik, vyvážení, opravy a výměny a také kompletní příprava na STK. Nechybí ani klempířské, lakýrnické a mechanické práce.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoopravnachrudim.cz

Vydáno 17.05.2017
62 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní automobily vyžadují moderní péči

Moderní automobily vyžadují moderní péči
Vývoj automobilového průmyslu jde nezadržitelně kupředu. Proto už není možné některé práce provádět takzvaně „na koleně“ a je k tomu zapotřebí pomoc odborníka. V Autoopravně a autoservisu Chrudim si poradí naprosto se vším. Problém není ani komplexní péče o autoklimatizaci.

Autoopravna Chrudim - autoservis a pneuservis pro všechny řidiče

Autoopravna Chrudim - autoservis a pneuservis pro všechny řidiče
Automobily jsou v dnešní době stále pokročilejší a lépe vybavené. S novými technologiemi ale přichází také nové a složitější opravy. Ve společnosti Autoopravna Chrudim jsme si toho vědomi, reagujeme proto na nové požadavky klientů a náš autoservis a pneuservis nabízí vše od výměny pneumatik, přes ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autoopravna Chrudim
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoopravna Chrudim
www.autoopravnachrudim.cz
Adresa

Adresa

Sečská 834
Chrudim 537 01

autoopravnachrudim@seznam.cz
+420 777 259 919


Najdete nás také zde:

ARES
captcha