Autoopravna ChrudimKompletní služby autoservisu a pneuservisu

Když už s vozidlem musíte do servisu nebo na pravidelnou kontrolu, tak to chce mít oblíbený autoservis s kompletními službami, na který se můžete spolehnout. Jedním z nich je i Autoopravna Chrudim, které kromě jiného poskytuje služby autoservisu i pneuservisu.

Autoservis a autoopravna Chrudim: diagnostika a opravy „Common rail“ systémů

Autoservis, který podpoří požadavky na vaše vozidlo

Autoservis a autoopravna Chrudim je spolehlivým pomocníkem pro každý problém s vaším vozidlem. Disponuje s moderní technikou, která umožňuje poskytnout nejlepší a nejkvalitnější servis pro všechny osobní i nákladní vozidla a motocykly. Kromě oprav zajišťuje i pravidelné prohlídky a péči, které zamezí hrozícím poruchám a následně zbytečně velkým opravám.

Vaše vozidlo bude v dobrých rukách


Pneuservis zajistí kompletní péči o vaše kola

Když už máte cestu do autoservisu, tak by to rovnou chtělo provést i péči o kola. Ještěže je vše na jednom místě. Zkušený tým odborníků provede péči o pneumatiky osobních i nákladních vozidel a zajistí vám komfort, jaký si zaslouží vaše vozidlo i vy. A to od sezónního přezouvání, přes opravy až po údržbu a uskladnění. Součástí je i případná ekologická likvidace starých pneumatik.

Nemusíte se starat o pneumatiky sami


Na jaké konkrétní služby se můžete těšit?

Profesionální autoservis poskytuje všechny dostupné služby pro usnadnění provozu vozidla. K tomu patří kompletní servis včetně diagnostiky a opravy pro všechny typy vozidel, kompletní pneuservis jako například přezutí pneumatik, vyvážení, opravy a výměny a také kompletní příprava na STK. Nechybí ani klempířské, lakýrnické a mechanické práce.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoopravnachrudim.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Moderní automobily vyžadují moderní péči

Moderní automobily vyžadují moderní péči

Vývoj automobilového průmyslu jde nezadržitelně kupředu. Proto už není možné některé práce provádět takzvaně „na koleně“ a je k tomu zapotřebí pomoc odborníka. V Autoopravně a autoservisu Chrudim si poradí naprosto se vším. Problém není ani komplexní péče o autoklimatizaci.

Vydáno 27.05.2018
Autoopravna Chrudim - autoservis a pneuservis pro všechny řidiče

Autoopravna Chrudim - autoservis a pneuservis pro všechny řidiče

Automobily jsou v dnešní době stále pokročilejší a lépe vybavené. S novými technologiemi ale přichází také nové a složitější opravy. Ve společnosti Autoopravna Chrudim jsme si toho vědomi, reagujeme proto na nové požadavky klientů a náš autoservis a pneuservis nabízí vše od výměny pneumatik, přes opravy a pravidelné kontroly vozů až po opravy moderních common – rail systémů a klimatizačních jednotek.

Vydáno 28.04.2016Vydáno 17.05.2017
41 Zhlédnutí