Autoopravna Chrudim - autoservis a pneuservis pro všechny řidiče

Automobily jsou v dnešní době stále pokročilejší a lépe vybavené. S novými technologiemi ale přichází také nové a složitější opravy. Ve společnosti Autoopravna Chrudim jsme si toho vědomi, reagujeme proto na nové požadavky klientů a náš autoservis a pneuservis nabízí vše od výměny pneumatik, přes opravy a pravidelné kontroly vozů až po opravy moderních common – rail systémů a klimatizačních jednotek.

komplexní autoservis Chrudim

Autoservis nejen pro město Chrudim

Ve firmě Autoopravna Chrudim víme, že každé auto je jiné. Nabízíme proto individuální služby pro majitele vozů všech značek. Přijet k nám tak můžete na pravidelnou prohlídku, diagnostiku i v případě velké poruchy, mezi naše služby totiž patří:

- opravy karosérií a celých skeletů
- opravy „common-rail“ systémů a klimatizačních jednotek
- klempířské a lakýrnické práce
- seřízení vozidel
- výměny dílů

Náš autoservis tu ale není pouze pro zákazníky z Chrudimi - zajistíme opravu a odtah vašeho vozu, ať už se nachází kdekoli v ČR. V případě jakéhokoli problému se stačí ozvat a my se postaráme o vše potřebné.

Autoservis a pneuservis


Pneuservis pro osobní, užitkové i nákladní vozy

A protože vám chceme nabízet vždy kompletní služby, využít můžete kromě klasického autoservisu také náš pneuservis. Zde zajistíme sezónní přezutí pneu i jejich opravy. V případě vašeho zájmu se ale postaráme i o pravidelnou údržbu vašich pneumatik a jejich bezpečné uskladnění. Ať už řídíte drahý Mercedes, starý Ford, dodávku nebo kamión, v případě jakýchkoli problémů se obraťte na Autoopravnu Chrudim. Náš autoservis a pneuservis je tu pro vás vždy od pondělí do soboty.

Navštivte nás autoservis a pneuservis ještě dnes


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoopravnachrudim.cz

Vydáno 28.04.2016
139 Zhlédnutí
Topováno 13.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní automobily vyžadují moderní péči

Moderní automobily vyžadují moderní péči
Vývoj automobilového průmyslu jde nezadržitelně kupředu. Proto už není možné některé práce provádět takzvaně „na koleně“ a je k tomu zapotřebí pomoc odborníka. V Autoopravně a autoservisu Chrudim si poradí naprosto se vším. Problém není ani komplexní péče o autoklimatizaci.

Kompletní služby autoservisu a pneuservisu

Kompletní služby autoservisu a pneuservisu
Když už s vozidlem musíte do servisu nebo na pravidelnou kontrolu, tak to chce mít oblíbený autoservis s kompletními službami, na který se můžete spolehnout. Jedním z nich je i Autoopravna Chrudim, které kromě jiného poskytuje služby autoservisu i pneuservisu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoopravna Chrudim
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoopravna Chrudim
www.autoopravnachrudim.cz
Adresa

Adresa

Sečská 834
Chrudim 537 01

autoopravnachrudim@seznam.cz
+420 777 259 919


Najdete nás také zde:

ARES
captcha