Moderní automobily vyžadují moderní péči

Vývoj automobilového průmyslu jde nezadržitelně kupředu. Proto už není možné některé práce provádět takzvaně „na koleně“ a je k tomu zapotřebí pomoc odborníka. V Autoopravně a autoservisu Chrudim si poradí naprosto se vším. Problém není ani komplexní péče o autoklimatizaci.

Autoklimatizace, Autoopravna Chrudim

Už žádné obavy z kontroly emisí nebo STK

Vzhledem k tomu, že jsou automobily stále dokonalejší, je péče o ně pro běžného motoristu stále náročnější. Proto je dobré opravy, výměny dílů i kontroly důležitých součástí ponechat raději na odbornících. Autoopravna a autoservis Chrudim se zaměřuje na odbornou péči o všechny dostupné značky vozidel. Moderní technika umožnuje přípravu vozidel na STK a emise, využití odtahové služby i veškerý další servis. Díky preventivním kontrolám budete mít jistotu zachování jízdních i funkčních vlastností vašeho automobilu.

Příprava na STK a emise


Dokonalá péče o váš vůz

Moderní vozy mají dnes už většinou systém přímého vstřiku paliva do vznětových motorů, který odborníci znají pod označením „common rail“. Výhodou tohoto systému je nižší hlučnost i snížení vibrací a emisí. Kromě toho zajišťuje i nižší spotřebu paliva tím, že se jemně rozptyluje menšími otvory vstřikovače vyšším tlakem. Tím tvoří lépe hořlavou směs. V dílnách Autoopravny a autoservisu Chrudim se specializují na opravy i údržbu těchto nejmodernějších motorů. Jsou schopni zajistit dokonalou diagnostiku. Kromě toho patří k jejich náplni práce i mechanické, karosářské, klempířské a lakýrnické práce.

Autoklimatizace - diagnostika, kontrola, doplnění a opravy autoklimatizací


Komplexní údržba autoklimatizací

K vybavení moderních vozidel patří už téměř samozřejmě i autoklimatizace. Zmíněný doplněk vítají zejména řidiči, kteří musejí absolvovat delší cesty za každého počasí. Tento systém však může i nebezpečně ovlivnit zdraví celé posádky. Proto je nanejvýš nutná jeho diagnostika, pravidelná kontrola a v případě potřeby doplnění maziv a oprava nebo výměna vadných dílů potrubí i vlastních kompresorů klimatizace. Pro dokonale zdravé použití autoklimatizací je zapotřebí pravidelná dezinfekce. A to místa výparníku i následných kanálů a průduchů, které do interiéru automobilu pouští klimatizovaný vzduch. Servis zajistí i výměnu pylových filtrů, které jsou zejména v jarním období velice zatěžované.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoopravnachrudim.cz

Vydáno 27.05.2018
81 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autoopravna Chrudim - autoservis a pneuservis pro všechny řidiče

Autoopravna Chrudim - autoservis a pneuservis pro všechny řidiče
Automobily jsou v dnešní době stále pokročilejší a lépe vybavené. S novými technologiemi ale přichází také nové a složitější opravy. Ve společnosti Autoopravna Chrudim jsme si toho vědomi, reagujeme proto na nové požadavky klientů a náš autoservis a pneuservis nabízí vše od výměny pneumatik, přes ...

Kompletní služby autoservisu a pneuservisu

Kompletní služby autoservisu a pneuservisu
Když už s vozidlem musíte do servisu nebo na pravidelnou kontrolu, tak to chce mít oblíbený autoservis s kompletními službami, na který se můžete spolehnout. Jedním z nich je i Autoopravna Chrudim, které kromě jiného poskytuje služby autoservisu i pneuservisu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoopravna Chrudim
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoopravna Chrudim
www.autoopravnachrudim.cz
Adresa

Adresa

Sečská 834
Chrudim 537 01

autoopravnachrudim@seznam.cz
+420 775 113 355


Najdete nás také zde:

ARES
captcha