Ultrazvukové leštící přístroje pro leštění forem včetně spotřebního materiálu Praha

NOVAPAX CZ s.r.o.
Opracování povrchů Praha
Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Navařovací lasery a mikronavařovací TIG přístroje na opravu forem, gravírovací lasery

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění, broušení a pískování nástrojů, nářadí a forem

Služby v oblasti mikronavařování a laserového gravírování

Služby v oblasti mikronavařování a laserového gravírování

Služby v oblasti TIG mikronavařování a laserového gravírování


Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Důležitou součástí úspěchu průmyslových odvětví je spolupráce s profesionály. Vysoká odbornost dává jistotu, že získáte kvalitu, spolehlivost a dokonalý servis. Přesně tak se dá definovat i společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Kuřimi, která je odborníkem na laserové navařování, leštění i gravírování.

EVO 2 laser, laserové navařování a svařování, Opracování povrchů Praha

Jistota spolupráce s tím nejlepším ve svém oboru

Společnost NOVAPAX CZ s.r.o. je na trhu již 21 let, takže není žádným nováčkem ve svém oboru. Dodává na trh systémy potřebné pro leštění a lapování nástrojů a forem ve spolupráci s mateřskou společností z Berlína NOVAPAX Kunststofftechnik GmBh. V oblasti leštění, gravírování a lapování se pyšní zastoupením ve společnosti Botzian & Kirch GmBh a O. R. Lasertechnolgie GmBh, která je zase specialistou na laserové navařování a svařování.

S odborníky vždy napřed


Laserové navařování a svařování pomocník při opravách i změnách

Laserové navařování a svařování je důležitým bodem výroby společnosti NOVAPAX CZ s.r.o. a jedná se o dokonalé řešení při různých opravách a hlavně technologických změnách. Přednost, kterou si zákazníci pochvalují, spočívá v v zachování povrchu a tvrdosti po úkonu navařování, tudíž žádná deformace. Stroje v tomto provedení jsou společností dodávané nejen na český, ale také maďarský a slovenský trh.

Spolehlivost, která se vám vyplatí


Možnosti, které si žádné průmyslové odvětví nenechá ujít

Produktivita každé společnosti spočívá v moderní a kvalitní technologii, kterou zajišťují stroje a příslušenství. Kromě svařování a navařování jsou to i další možnosti jako leštění, TIG mikronavařování, laserové navařování práškem, laserové čištění, laserový 3D tisk, ultrazvukové vany, pískovačky a kromě toho i záruční a pozáruční servis.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.novapaxcz.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


TIG mikronavařování Praha

TIG mikronavařování Praha

Kvalitní firmu v oblasti strojírenství, aby jeden pohledal. Ovšem to neplatí v případě společnosti NOVAPAX CZ s.r.o., která se pyšní moderním zařízením a speciální technologií pro mikronavařování. Firma dlouhodobě dodává na trh opakovatelný systém pro leštění, lapování nástrojů a forem.

Vydáno 17.03.2018
Dodávka zařízení pro laserové čištění kovů

Dodávka zařízení pro laserové čištění kovů

Průmyslové díly a součásti často vyžadují očištění materiálu od rzi, oleje, laku, maziva či zbytků z výroby. Nejdokonalejším technologickým řešením čištění kovů je laserové čištění, které z hlediska kvality výrazně předčí jiné metody čištění. Laserové čištění je rovněž vhodné pro čištění chemicky leptaných desénů, zrcadlových lesků nebo kamene. Společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se zabývá prodejem laserů pro čištění a doplní vaše technologické zázemí o další výkonný a užitečný přístroj, nezbytný v mnoha průmyslových odvětvích.

Vydáno 30.08.2016
NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

Svařování je potřeba téměř v každém oboru lehkého i těžkého průmyslu. Hledáte odborníka na laserové navařování, který vždy odvede kvalitní práci? Pak je tu pro vás společnost NOVAPAX CZ. Kromě samotného svařování se věnujeme i odbornému poradenství. Našim klientům navíc poskytujeme pozáruční servis na zakoupené stroje.

Vydáno 31.03.2015
NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

Společnost NOVAPAX CZ prodává nejen systém pro leštění, lapování nástrojů a forem, ale také je výhradním zastupitelem společností NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, Botzian & Kirch GmbH a OR Lasertechnologie GmbH, dodávajícím veškeré příslušenství pro leštění, lapování a broušení kovů, laserové navařování i svařování. Veškeré techniky dokončování, opracování povrchů a navařování provádí pracovníci společnosti NOVAPAX CZ na zakázku a také své znalosti a dovednosti předávají dalším na specializovaných kurzech v Kuřimi.

Vydáno 27.03.2014
Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Nástroje pro leštění, broušení kovů, laserové navařování a svařování na český trh dodává společnost NOVAPAX CZ. Kromě toho pořádá specializované leštící a navářecí kurzy v Kuřimi, kde vyučuje všechny tyto techniky dokončování, opracování povrchů a navařování.

Vydáno 10.02.2016Vydáno 30.05.2017
413 Zhlédnutí
Topováno 28.06.2018