Stanice technické kontroly - povinné prohlídky Vašeho vozidla

HARASIM s.r.o. Marcel Harasim

Stanice technické kontroly - povinné prohlídky Vašeho vozidla

HARASIM s.r.o.
Marcel HarasimSTK bez čekání? Objednejte se předem a nebudete muset zbytečně sedět v autě a čekat až vás přijmou!

V některých případech jsou STK opravdu plné, takže je vždy lepší, když si pojistíte čas, kdy chcete přijet. Jednoduché objednání vás nic nebude stát a máte zaručené, že nebudete muset čekat dlouhou dobu na to, než přijdete na řadu.

Stanice technické kontroly, Štěpánovice, Opava

Každý automobil musí mít patřičné náležitosti a kontroly v pořádku

K tomu také rozhodně patří pravidelná prohlídka, která vám dá potvrzení, abyste mohli se svým automobilem i nadále jezdit po našich silnicích. Využijte k tomu STK Štěpánovice – Marcel Harasim, která sídlí nedaleko Kravař. Patří pod území Opavy. Zde se měří emise a provádí se pravidelná prohlídka. Nezbytná je kontrola technického stavu, zařízení silničního vozidla, činnost ústrojí, množství znečišťujících látek, účinnost spalování a kontrola spalovacích cest.

STK Štěpánovice, Opava jsou vám kdykoliv k dispozici


Nezbytná prohlídka jednou za dva roky

Co se děje během takovéto prohlídky? Řidič je povinen předložit technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla, což znamená malý technický průkaz. Dále jsou to doklady o provedení měření emisí, které platí pro motorová vozidla a osvědčení o měření emisí.

Objednejte se předem, je to výhodnější


Kontrola daná zákonem

Objednat se dopředu je rozhodně dobrý důvod pro to, abyste se nezklamali, až na STK přijedete. Vždy je nezbytné hlídat svůj automobil a dbát na bezpečnost jak sebe, tak i ostatních účastníků silničního provozu. I z těchto důvodu je nezbytná pravidelná STK prohlídka, která zahrnuje také provedení měření emisí.Více informací naleznete na našich stránkách  https://stkstepankovice.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Stanice technické kontroly (STK) - nutnost pro každého řidiče

Stanice technické kontroly (STK) - nutnost pro každého řidiče

Stanice technické kontroly (STK) je místo, které pravidelně musí navštěvovat každý majitel vozu, bez ohledu na to, zda jezdí denně nebo jen jednou za čas. A to nejen proto, že by mělo být v zájmu každého řidiče, aby bylo jeho auto v pořádku, neohrožovalo jeho ani jiné řidiče nebo nepoškozovalo životní prostředí, ale i především proto, že bez platné kontroly STK není podle zákona možné jezdit.

Vydáno 02.06.2016
Bez pravidelné návštěvy stanice technické kontroly (STK) jezdit nemůžete

Bez pravidelné návštěvy stanice technické kontroly (STK) jezdit nemůžete

Každý z nás by se o své dopravní prostředky měl dobře starat. Ať už si pořídíme auto nové nebo ojeté, záleží pak už jen na nás, v jakém stavu ho budeme udržovat a jak dlouho bude pojízdné. Měli bychom jej udržovat v dobrém stavu kvůli provozu na silnici, nesmíme ohrožovat jiné řidiče a také by měl provoz co nejméně poškozovat životní prostředí. Stav auta na nás jako na majitelích závisí, ovšem musíme se umět podřídit pravidlům, která jsou jasně daná zákonem. Automobil musí splňovat určité náležitosti, které nám vždy potvrdí stanice technické kontroly. Jestliže jste z Moravskoslezského kraje, zavítejte na měření do autoservisu Marcela Harasíma u Opavy.

Vydáno 19.08.2015Vydáno 17.05.2017
515 Zhlédnutí
Topováno 15.07.2020